KELİME ve HECE AĞACI

kelime ağacı,hece ağacı,birinci sınıf

Kelime ve Hece Ağacı

Günaydınlar.Yine geç kalınmış yazı ile geldim.Gerçi şu an ki psikolojim de yazı yayınlıyor olmak bile benim için büyük gelişme. Her fırsatta uyuyorum ve yattığım gibi uyuyabiliyorum.Ah ah nerede eski günlerim 5 saat bile yeterdi ayakta durmam için şimdi 15 saat yetmiyor.Sanki uyuyunca geçecek gibi geliyor ama hiç bir şey geçmiyor.Yine her gün umutla, her fırsatta uyuyacağım biliyorum…

Neyse kelime ve hece ağacımıza üçüncü grup harflere geçtiğimiz halde devam ediyoruz. Derslerimizden artakalan zamanlarda hemen elma kesip dolduruyoruz.Onlar bakıyor ne yok ona göre yazıyorlar.Şu an elma ile dolu ağacımız,yer kalmadı bu elmaları toplama vakti geldi sanırım.Seneye birinci sınıfa başlayacaklar için fikir olsun lakin bu sene okumayı söktüler artık😁 Şu an ki haliyle de fotoğraf atmak isterdim ama berbat durumda maalesef. Acaba bunlar hep çok vermekten mi? Yoksa doğuştan gelen yapısal bir durum mu? Yaşı gereği mi yoksa? Ne dersiniz?

Bu yazı 1.SINIF İLKOKUL kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir