ARABA YOLU

Hep ders hep ders nereye kadar değil mi? Bu kez araba yolu karşınızdayız. Aslında bunu da yapalı bir ayı geçti 😀 Bildiğiniz üzere ancak yayınlayabiliyorum😊

Paşalar Pinterest’te fırsat buldukça araba yolu ve araba garajı bakıyorlar.Anne onu yap, bunu yap. Annenin bir sihirli değneği  falan var sanıyorlar galiba bu paşalar. Dedim bende kuzularıma bir sürpriz yapayım.İşe eşimden kağıt bant isteyerek başladım.

Bütün odayı boydan boya bant yardımı ile yollar yaptım ve paşalarıma kapıyı açtım.Bundan sonrasını birlikte yaptık.Onlar; bir yeri helikopter pisti,deniz, tren istasyonu,hayvanat bahçesi,araba garajı,tamirhane, askeriye, itfaiye,legolardan bina hatta denizin ortasına kız kulesi bile yaptılar.😊 Bir hafta kadar bu oda böyle kaldı ve ara ara yaptılar, ara ara da oyunlar kurdular.Oynarken ayrı, yaparken ayrı eğlendiler.

Paşalarım daha küçükken onlara yaptığım araba yolu ile de çok severek oynamışlardı.Onlar büyüdükçe araba yolları da büyüyor.😁 Artık bir daha ki hedefim tüm ev olacak gibi ha ne dersiniz ? Daha önce yaptığım araba yolu için lütfen tıklayınız.👉🚙 

Bu yazı 6 YAŞ ÜSTÜ OYUNLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir