AYLA

Bu sefer güncel bir yazı ile karşınızdayım efem 😂 27 Ekim’de gösterime giren bu harika filmi hala izlemediyseniz çok şey kaybetmişsinizdir haberiniz olsun.Cumartesi akşamı arkadaşım gittim. Ağla ağla gözlerimiz şişti vallahi. Bir filmde hem gülüp hem de bu kadar çok ağladığımı hatırlamıyorum.Utanmasak hıçkıra hıçkıra ağlayacaktık .

2017 Oskar adayı olan “ayla” filminin konusu ise; Kore savaşı ve oradaki Süleyman astsubayın Koreli küçük Ayla ‘ya sahip çıkmasını anlatıyor. Filmin sonunda gerçek Süleyman astsubay ve Ayla’nın fotoğraflarını görecek olmak ise daha da duygulanmanıza sebep olacak. Baş rollerini İsmail Hacıoğlu,Çetin Tekindor ve Kim Seol paylaşıyor. Küçük Ayla boyuna bakmadan nasılda güzel oynuyor kaçırmamalısınız.Çok medyatik bir oyuncu olmasa da İsmail Hacıoğlu’nun oyunculuğunu önceden beri beğenirdim ki bu filmde daha bir hayran kaldım diyebilirim.Çetin Tekindor ‘ a söylenecek söz zaten yok lakin o bir usta… Onun dışında;Ali  ve Sadık karakteri filmin türüne aykırı olarak sizi güldürecek ve Astsubayın eşi rolünde ki Büşra Develi ile duygulanacaksınız.Büşra Develi ‘yi çok soğuk bulsam da bu filme ve rolüne çok yakışmış.

Velhasıl,film gösterimden kalkmadan gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. İyi Geceler…

Keşke hiç savaşlar olmasa,bu yaşananlar hiç yaşanmasa… Çocuklar öksüz kalmasa…😭

Bu yazı SİNEMA VE TİYATRO kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir