1.Grup Harfler ile Tombala Etkinliği

Merhabalar sevgili akidişler ve birinci sınıf öğrencisi ile boğuşan anneler.Gerginlik stres var mı bakalım?Bizim evde ara ara değişiyor.Öğlen birde çıkıyoruz ve akşam yatana kadar okuma yazma işi devam ediyor.Dikteler arttıkça tek başına ödev yapma ihtimalleri de ortadan kalkıyor ve ikisinin de yanında olmam gerekiyor . Farklı sınıflarda oldukları için ödevleri farklı oluyor.Okumaları aynı anda yaptırmam zaten mümkün değil derken, tüm günüm onlarla ders yaparak geçiyor.Ben öğrenciyken bile bu kadar ders çalışmadım arkadaş 😀 Sabah işimi yaptım yaptım yoksa ne temizlik, ne yemek yapabiliyorum ki bu etkinlikleri de ıkı arada bi derede yapabilirsek yapabiliyoruz. İki farklı sınıflarda olma konusu için zaman bulursam ayrıca yazmak istiyorum.En çok bana sorulan soru bu çünkü; neden ayrı sınıf?

Yemek vaktimiz geldi daha fazla yazamayacağım.Hemen tombalamdan bahsedeyım. ELAKİN yani birinci grup harflerden hazırlanmış bir tombala.Hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz yani.Hemde ailecek yapılabilecek bir etkinlik olması ayrı güzel değil mi.Biz vakit olursa bir de ailecek oynayacağız babamız gelince inşallah.Çekme işi çocukların olsun ki bol bol okuma yapmış olsunlar.Tombala çıktısını TOMBALA yazısını tıklayarak çıkarabilirsiniz. İyi eğlenceler

Bu yazı 1.SINIF İLKOKUL kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir