ETAMİN MUTFAK PANOSU ve HAVLUSU

ETAMİN PANO

Merhabalar sevgili takipçilerim,bir etamin pano ile daha karşınızdayım.Mutfak panolarında ikinci çalışmam bu.Daha önce burada paylaştığım panoyu Pınar Hanım için hazırlamıştım,bu sefer ki teyzem için.Bu modeli ilk görür görmez bunu teyzem için yapmalıyım demiştim.Gençlik yıllarından bir fotoğrafı var onu hatırlatmıştı bana. Aslında o fotoğrafı da koyacaktım ama çerçevesi kırıldığı için kaldırmış, çekemedim. Gün geldi ve teyzem için niyetlendiğim panoyu, mutfağı için hazırladım.

 çarpıişi, dekoratif, etamin, etamin havlu, handmade, havlu, mutfak, mutfakpanosu

ETAMİN MUTFAK PANOSU

Renkleri mutfağına uygun olsun diye lila tonu kullandım. Kasnağımı her ne kadar kurdele ile geçmeyi düşündüysem de; ahşap boyama sever biri olarak boyamaya karar verdim. Bir de yanına mutfak havlusu işledim ve bir terapimin daha sonuna gelmiş oldum.Nasıl iyi geliyor etamin işlemek bana anlatamam,aslında tüm işlerimi yaparken çok keyif alıyorum ben ya.Alıp karşıma bakıp bakıp durur, ne kadar güzel olduğu konusunda çevremden teyitler alırım.Her zaman farklı bakışların yorumlarını alıyorum,ya göremediğin bir problemi gösteriyor ya da yeni fikirler veriyor insana.İkisi de olmazsa başarını taktir ederek motive ediyor.Bundan sonra gelecek bir panom daha var.Oda çok şirin mi şirin bir şey takipte kalın,sahibine ulaşır ulaşmaz yayınlayacağım  Sipariş vermek isterseniz lütfen sevtapayciucar@hotmail.com adresinden ulaşınız,iyi geceler…

 çarpıişi, dekoratif, etamin, etamin havlu, handmade, havlu, mutfak, mutfakpanos

PANO

Bu yazı ETAMİN-KANEVİÇE kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

ETAMİN MUTFAK PANOSU ve HAVLUSU için 1 cevap

  1. ellerine sağlık çok mutlu olmuştur Teyzen:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir