ETAMİN MUTFAK PANOSU ve HAVLUSU

etamin,pano,mutfak

etamin mutfak panosu

İyi akşamlar sevgili takipçilerim.Bu sefer bir mutfak panosu merhaba diyorum.Sıcak sıcak sahibine ulaşmış bir iş. Oğullarımın sevgili Pınar teyzesi için yapıldı. Teslim edene kadar beğenecek mi endişesi ile yandılar, tutuştular Pınar teyzemize benzememiş pek, ondan endişeliydiler.Daha çok saçları yok yanlarında böyle diyor Artun. İkna etmem biraz zor olsa da, Pınar Teyzelerine verdiklerinde beğendiğine kanaat geldiler.

etmin,çarpıişi,mutfakhavlusu,işleme

etamin mutfak havlusu

Bu da panomuzun havlusu.Yemekleri nefis olan Pınar Teyzemiz iyi günler de kullanır inşallah.Baktıkça bizi hatırlar…Büyük bir keyifle yaptığım bir iş oldu yine.Havlu ilk defa işledim ve inanılmaz keyif aldım.İlk havlum olsa da son olmayacağı kesin,takipte kalırsanız yeni havlularım yakında sizler ile olacak Pano içi;n seccadelik etamin kullandım ve kasnak 6 numara. Kasnağı da metalik mor akrilik boya ile boyadım.İplerim ise Domino 8 numara.Yapmak isteyenler için detaylar bunlar, sipariş vermek isteyenler de mail adresimden iletişime geçebilirler.Diğer etamin çalışmalarım için burayı tıklayabilirsiniz.

HAYIRLI CUMALAR…SEVGİLER…

Bu yazı ETAMİN-KANEVİÇE kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

ETAMİN MUTFAK PANOSU ve HAVLUSU için 1 cevap

  1. saadet uslu der ki:

    Çok güzel bir çalışma olmuş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir