ADAM OLMUŞ ÇOCUKLAR KİTAP SERİSİ

img_2569Bir çoğunuz duymuştur belki ama duymayanlar için çok güzel bir kitap serisinden bahsetmek istiyorum.”Adam Olmuş Çocuklar” kitapları ile Mustafa Kemal Atatürk’ten Mimar Sinan’a,Sabiha Gökçen’den Seyit Onbaşı’ya,Mehmet Akif Ersoy’dan Fatih Sultan Mehmet’e kadar bir çok gerçek kahramanları tanıyacak ve onlar hakkında daha küçük yaşta pek çok bilgi sahibi olacak kuzularımız.Çocuklar ile bilmediğimiz pek çok şeyi biz de öğrenmiş olacağız.Mesela Barış Manço hakkında hiç duymadığım bilgiler öğrendim,bir kez daha hayran kaldım.Aynı zamanda okurken duygulanacağınız pek çok yer olacak,tıpkı hafta sonu çocuklara Kazım Karabekir’i okurken duygulanıp ablamla birlikte ağlamamız gibi…Şimdilik 35 kitabı var bu serinin ve hepsini aldık ama bitmemiş ve dünyadan gerçek kahramanlar ile devam edeceklermiş.Takipte kalacak ve Allah izin verirse çıkan tüm kitaplarını alacağım,sizce de çok güzel kitap değiller mi? Bu arada bu bir reklam değil, naçizane bir tavsiye…

Mutlu Hafta Sonları…

Bu yazı 1.SINIF İLKOKUL, 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER, KİTAP kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

ADAM OLMUŞ ÇOCUKLAR KİTAP SERİSİ için 1 cevap

  1. İnstagram da görünce bayıldım ama telefondan bloga yazmak zor geliyor benim için geceye kaldı:) Harika bir seri olmuş çok paylaşalım ki bilinsin. sevgiler canım. paylaş butonlarını göremedim yoksa ekle de rahatlıkla paylaşalım yayınları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir