ESKİ PANTOLON YENİ ŞORT

20161017_153224

Hep tişörtler ile uğraşacak değilim ya biraz da pantolonları dönüştürelim değil mi? Yazlık giysileri kaldırmadan, kısalan pantolonları şort yaparak seneye yaza hazırladım. Fotoğrafta olmasa da birde aynı pantolonun yeşili vardı onu da kestim ve bu yaz şort olarak giydirdim. Laciverti de var ama onu kesmeyeceğim lakin her lacivert gibi rengi soldu Olsun en azından 3 pantolonu 2 yaz daha fazladan giyebilecekler.Aslında gri olanı da süsleseydim hiç fena olmazdı ama artık onu da yaza girerken yaparım ne yapayım.


20160927_152935
Pantolonları diz kapaklarının altına gelecek şekilde kestim ve dizlerinin üstüne gelecek şekilde kıvırıp,içeriden gizli dikiş ile sabitledim.Kırmızı pantolonun paçalarını siyah akrilik boya ile boyadım ve yine keçe ile süsledim.Tabi bıyıklı mıyıklı görünce bayıldı paşalarım Kırmızı pantolondan çıkan parçalar ile de kendime süslü ve sevimli bir  iğnedanlik  yaptım,bir daha ki yazım da bunun üzerine olacak  Gören de çok dikiş dikiyorum zanneder ama elbet bir gün dikeceğim hazırda bulunsun değil mi Şimdilik hoşçakalın…
20161017_153300

Bu yazı DİKİŞ, YENİLEME(DIY) kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

ESKİ PANTOLON YENİ ŞORT için 2 cevap

  1. Anonim der ki:

    Ne jkada rbeceriklisin. Şahane görünüyorlar tatlım 🙂

  2. Sevtap Aycı Uçar der ki:

    Teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir