SENDEN ÖNCE BEN (me before you)

Me-Before-You-Senden-Önce-Ben-Türkçe-Full-HD-izle

Me before you; kitaptan uyarlama en iyi filmler arasında bence. Bir kitap dakikalara ancak bu kadar güzel sığdırılabilirdi. Uzun zamandır çıkmasını beklediğim bu filmi; ikinci gününde, 5 yıl aradan sonra eşim ile birlikte izlemeye gittik. İkimiz de çok ama çok başarılı bulduk. Lou karakterini canlandıran Emilia Clarke’yi başından beri uygun bulmamış,fazlası ile sempatik olduğunu düşünmüştüm. Eşim ise; iyi bir seçim olduğu görüşündeydi. Will karakterini canlandıran Sam Claflin’i ise hepimiz beğenmiştik. Filmi izledikten sonra Emilia Clarke’nin ne kadar doğru bir seçim olduğunu gördüm. Bir insan duyguları bu kadar güzel yansıtabilirdi. Şaşkınlığı,üzgünlüğü,mutluluğu gözlerinden, yüzünden ve tüm bedeninden hissediliyordu. Ya aşırı sempatik; mimikleri olduğu için bu kadar başarılı bir oyunculuk sergilemiş ya da gerçekten çok çok iyi bir oyuncu. Sam Claflin ise tek kelime ile muhteşemdi.Oynadığı zor karakterin hakkını fazlası ile vermiş. En ufak bir yapmacıklık yoktu.Her şey son derece gerçekçi,komik ve duygusaldı… Film severlerin izlemesi gerektiği bir film ama kitaptan uyarlama bir film ne kadar iyi olursa olsun mutlaka önce kitabı okunmalı diye düşünüyorum.

Son olarak “Senden Önce Ben” kitabının devamı olan “Senden Sonra Ben” çıkmış haberiniz olsun. Ben en kısa zaman da siparişimi vereceğim okuduktan sonra da yorumumu yazacağım

İyi Seyirler…

Bu yazı SİNEMA VE TİYATRO kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir