MEZUNİYET ROZETİ

20160526_111516

Tatliş rozetlerim ile merhabalar.Bu ara pek dertliyim; yazın bu yamyamlar ile ne yapacağım,onları nasıl oyalayacağım diye, kara kara düşünmekteyim. Henüz okuma yazma bilmedikleri için ve yakınlar da gönderebileceğim kurs olmayınca pek fazla seçeneğim kalmıyor malesef. Artık bu yaz bol bol faaliyet yazısı gelir.Evdeyiz diye boş boş oturmayalım değil mi ama?
20160526_111603

Gelelim rozetlerimize; yıl sonu gösterisinde ya da karne gününde çocuklara verilecek sevimli bir hediyelik.Diğer veli arkadaşlarımında yardımı ile bende paşalarım ve arkadaşları için hazırladım. Toprak’ın öğretmeni gösteri de takarken, Artun’un öğretmeni karne gününde takmayı tercih etti.20160526_111611

Rozetlerimizin yüzleri beyaz sade eva,kep ve cübbesi de simli evadan. Gözler minik oynar göz;peligom ile sabitlenirken,ağzı tükenmez kalem ile çizdim.Püsküller dikiş ipinden(Esra’nın taktiği ile cetvelin etrafına sararak uygun ölçüde yapabilirsiniz). Hepsini birbirine birleştirmek için de sıcak silikon kullandım.Son olarak uygun renkte kurdela ve broş iğnesini de takarak rozetleri tamamladım.

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER, EL İŞİ, TOPRAK İLE ARTUN kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

MEZUNİYET ROZETİ için 2 cevap

  1. küçük mucizelerim der ki:

    Bu yaz benimkiler anneanne tatil köyüne gidecekler.
    Sen yaz okulları düşünmez misin? Yaz geliyor yine gönüllerini eğleme fasılları bitmiyor.
    Çok mu yorgunum ne 🙂

  2. Sevtap Aycı Uçar der ki:

    Ne güzel bende Giresun’a gidiyordum ama bu sene gidemeyeceğim zapt edilmiyorlar ya,çok yaramazlar çok…Hem keseme hem zamanı hemde yaşımıza uyan pek bulamadım açıkcası,şimdilik evdeyiz 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir