KALEM ŞEKLİNDE KALEMLİK

IMG_1563Kalemliğim ile hayırlı akşamlar… Yine çok yoğun bir pazartesi oldu benim için.Ev işleri,okul ve yapacaklarım derken çok yoruldum çok…Hatta yarın da işlerim olduğu için, yarın ki yemeğimi şimdiden hazırlıyorum. Saat 22:30 oldu hala çalışıyorum anlayacağınız. Patlıcanlar kızarırken araya bir yazı gireyim dedim.Benim için zaman değerli hiç boş beklememeliyim lakin yapacak çok işim var çok…Gelelim kalemliklerimize; daha önce bu kalemlik modelini görüp, paşalarıma örerim diye kayıt etmiştim.Aldım elime siyah ve beyaz ipliği, başladım örmeye.Neden siyah beyaz ?Tabi ki Beşiktaş.Beşiktaşlı paşalara Beşiktaşlı olsun dedim.Ördüm örmesine ama hiç tavsiye etmiyorum lakin pek kullanışlı bir şey olmadı. Ha yok illa öreceğim hoşuma gidiyor derseniz de fermuarını mutlaka ortadan verin.Böyle kapanması çok zor oluyor.Bende baktım kullanışlı olmadı ikincisini örmedim. Buna da ortak kullandıkları kalemleri koyduk.Kalemlik ihtiyacımızı da en son aldığımız ayakkabı kutuları ile giderdik. Hem Spiderman’li hem de geniş. Sulu boya,makas,oynar göz, kalemler hepsini alıyor iyi oldu anlayacağınız. Uzun lafın kısası örmeyin bu kalemlikten örmeyin Şimdi çorba yapmaya geçeceğim o bakımdan kaçıyorum.Malum çorbalar ilgi bekler,sevgi bekler,karıştırılmak ister İyi geceler…

Bu yazı AMİGURUMİ (ÖRGÜ OYUNCAK) kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

KALEM ŞEKLİNDE KALEMLİK için 3 cevap

 1. Keşke içine pringes cips kutusu gibi bir şey koysaydın sert dururdu.
  şimdi sana iş çıkarırmışım ben:))))))))
  ikinciyi de örersen fermuar yerine üst kısmı hafif uzatıp çıtçıtlar dikebilirsin seninkilerin yaş grubu için uygun olur.
  vazgeçen Sevtap hemen örmeye başlarmış:))))))
  öpüyorum sizleri sevgiler canım.

 2. küçük mucizelerim der ki:

  Ama güzel olmuş.

 3. Begonvilli Ev der ki:

  Siyah beyaz çalışman çok hoş olmuş. Fermuar güzel görünüyor ama kapanması zor diye uyarman iyi olmuş. Dik olarak da uygulanabilir. Ellerine sağlık, çok beğendim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir