GERİ DÖNÜŞÜM ROBOT

IMG_0993

Robotlarımız ile merhaba arkadaşlar. Oğluşlarım ile faaliyet pek yayınlamasam da faaliyetlerimiz ve oyunlarımız devam etmekte.Sadece daha hareketli serbest oyunlar seçiyoruz oynarken.Hem evde hem okul da sıkılırlar diye bunaltmıyorum lakin oyuncaklarını çok özlüyorlar.
IMG_0935 Yarı yıl tatilimizde de vakit buldukça faaliyetlere devam ettik.İşte onlardan biri de bu geri dönüşüm robotlarımız.Oğullarım  bu tarz geri dönüşüm oyuncaklarını çok seviyorlar. Hem el kasları gelişiyor, hem de hayal güçleri… Gövde için hangi kutuyu kullanabiliriz?Nasıl süsleyelim?Gözleri nelerden olsun gibi bir sürü soruya birlikte cevap veriyoruz.IMG_0939Robotumuzu yaparken de aşağıda görüldü gibi ilaç kutusu,diş macunu kutusu,plastik kapaklar,alüminyum folyo,havlu kağıt rulosu,oynar göz,şönil,renkli bantlar,renkli etiketler ve yapıştırıcı.Gerisi hayal gücünüze ve minik ellere kalmış,iyi eğlenceler…IMG_0930

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

GERİ DÖNÜŞÜM ROBOT için 6 cevap

 1. sadet uslu der ki:

  Aman aman çok şiriniz:)))

 2. Sevtap Aycı Uçar der ki:

  Teşekkür ederiz 🙂

 3. Öperim ben o elleri aferin oğluşlarıma. çok güzel olmuş geri dönüştürmeye alışmaları süper.

 4. Sevtap Aycı Uçar der ki:

  Teşekkür ederiz,alıştılar vallahi ablacım mandalinanın çekirdeklerini bile saklıyorlar bir şey yaparız diye 😀

 5. oytunla hayat der ki:

  O minik elleri yerim ben… Nasıl da ciddi ciddi yapıyorlar 🙂
  Çok da güzel olmuş üstelik sonuç..

 6. Sevtap Aycı Uçar der ki:

  Teşekkür ederiz,sanatsal çalışmaları severek yapıyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir