ÖRGÜ OYUNCAK MİNYONLAR (MİNİONS)

20150927_102609

Yine kısacık bir aradan sonra merhaba… Bayram ve okul telaşımız ile yazmaya ancak vakit bulabildim.Okula başlayış ve tepkilerimizi daha sonra ayrı bir yazı olarak yayınlayacağım çünkü bizim için ilk olan ve böylesine önemli bir konu, ayrı başlıkla bir yazı hak ediyor değil mi? Okul heyecanımızı şimdilik bir kenara bırakıyor ve sevimli Minyonlarımıza dönmek istiyorum.

20150915_102908

Minyonlar bizim hayatımıza şu an gösterimde olan filmi ile girdi.Artık 4 yaşı geri de bıraktığımız için sinemaları takip edip, çocukları götürmeye çalışıyorum.Evde sinema keyfini zaten hafta da hemen hemen iki gün yapıyoruz ve bunun biri mutlaka arabalar oluyorBaşta bende seviyordum ama o kadar çok izledim ki artık, çocuklara başka izlemek için yalvarıyorum.Sevgili sezobigo  ile de bir gün bu konu da konuşmuştuk. Ne demek istediğini daha iyi anlıyorum. Minyonlar filmine götürmeden önce ilk filmini izledim ve çok hoşuma gitti.Sadece çocukların değil büyüklerinde Minyonları neden bu kadar çok sevdiğini anladım ve artık onlardan biriyim.Bu Minyonları da söz de çocuklar için yaptım ama gidip gelip ben seviyorum 

20150927_102657

İlk olarak Bob’u ördüm, o zaman sinemaya gitmemiştik,baktım kesmedi,çocuklarda anne sinemaya giderken birimizin eli boş olacak deyince, bir de Stuart’ı ördüm.Hoş sinemadan sonra oldu ama olsun onlar memnun, ben memnun.Geriye Kevın kaldı, belli mi olur belki onu da örerim Tabi yeni işlerden önce yarım işler bitmeli ve planlananlar hayata geçirilmeli … Minyonlar filmi ile ilgili görüşlerimde bir sonra ki yazımda gelecek.

Şimdilik iyi geceler…

Bu yazı AMİGURUMİ (ÖRGÜ OYUNCAK) kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

ÖRGÜ OYUNCAK MİNYONLAR (MİNİONS) için 1 cevap

  1. sadet uslu der ki:

    Uzun zamandır animasyon izlemedik. Eskiden çocuklar küçükken biz de sebepleniyorduk. Şimdi onlardan hiç talep gelmiyor. Hatta geçen gün dedim bulalım da güzel bir tane izleyelim diye. Bununla başlayalım bari…
    Bu arada oyuncaklara bayıldım:)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir