TIRNAK SÜSLEME

IMG_20150615_093849

Ne yani anneyiz diye süslenmeye hakkımız yok mu? Biz anneler bakımlı olamaz mı? Olur ama kırk yılda bir 😛 Ahh ahh ben deniz 4 yıl önce uzun ve bakımlı tırnaklarımla gezerdim hep,çalışırken her giydiğim kıyafetime uygun ojemi sürmeden çıkmazdım,gerekirse her gece yenilerdim 🙂 Uzatamayanların ay bu ne kazma gibi demelerine inat upuzundu tırnaklarım,tabi beğenenler de çok olurdu hatta takma olup olmadığını kontrol edenlerde bir hayli çoktu… Velhasıl olduk mu anne; ne uzun tırnak,ne bakımlı bir el ne de çeşit çeşit ojeler kaldı…
IMG_20150615_204551

Yine de oje sürmek benim için büyük bir zevk.Fırsat buldukça sürüyor ve süslüyorum.Sadece kendime değil başkalarına sürüp süslemekten de büyük zevk alıyorum.İkinci fotoğrafta ablamın tırnaklarına yaptığım gibi. İnstagram dan daha güncel takip edebilirsiniz.Daha önceki paylaşımlarıma da yine ınstagram hesabımdan ulaşabilirsiniz.Bunlar yaklaşık 2 ay öncesinden süslemeler.Çok sık olmasa da tırnak bakımı,tavsiye ojeler ve tırnak süslemelerimi paylaşıyorum ve fırsat bulup çektikçe paylaşmaya da devam edeceğim. 

Bol ojeli günlere…

Bu yazı TIRNAK SÜSLEME kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

TIRNAK SÜSLEME için 2 cevap

  1. sadet uslu der ki:

    Ben o uzatamayanlardan oldum hep:))

  2. Hamaratablam der ki:

    Çok cici süslemişsin cnm,bende uzun tırnakları çok severim ama bakımlı olacak 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir