LABİRENT

20150410_115210Karşınızda labirent canavarı…Sabırla ve inatla yolunu buluyor ve tavşanı havucuna,annesini bebeğine kavuşturuyor.Maşallah paşama ki çok güzel labirent çözüyor.İlk önce kurşun kalem ile tek başına bulmaya çalışıyor.Bulunca bana gösteriyor ve yol doğru olunca kalın keçeli kalem ile yolu çiziyor. Artun da yapıyor ama ben verince.İki seferden sonrasını da yapmıyor.Bende zorlamıyorum,onun da sevdiği şeyler farklı… Labirent Toprağa daha çok hitap ediyor ve başladı mı başka başka deyip duruyor.Bazen yol boyunca yıldızlar yapıştırarak hem daha zevkli hale getiriyoruz hem de çifte faaliyet yapmış oluyoruz.Labirent çıktılarını da pinterestten buldum,çocuğunuzun yapabileceği düzeylerde çeşit çeşit labirent bulunmakta.Benim paşalar 47 aylık isterseniz benim aldığım çıktıları size mail atabilirim.İyi eğlenceler…

Mail adresim; sevtapayciucar@hotmail.com

 

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

LABİRENT için 3 cevap

  1. sadet uslu der ki:

    Ne güzel oyunlar oynuyorsunuz Sevtap, ilerde bunların ödülünü fazlaısyla alacaksın bence….

  2. Sevtap Aycı Uçar der ki:

    Annecim bugün çok eğlendim demeleri bile yetiyor bana…

  3. Aferin paşamaaa, geliştirici faaliyet seçimlerin için tebrikler canım. bugün onlara oyun gibi gelen bu çalışmaların karşılığı çok güzel olacak.
    Maşallah öpüyorum o minnak elleri:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir