AHTAPOT MEYVE SUNUMU

 

ahtapot

Meyve saatimizde ahtapotsuz muolsun yaniiii  Olmasın değil mi? Bizde öyle dedik,muz ve kuru üzüm ile şipşak bir ahtapot hazırlayıp afiyetle yedik…Muz sevmeyen çocuk var mı acaba? Lakin ben hiç bir meyve sevmezken muz severdim.Hey gidi günler hey… Kim derdi bir gün meyve yemeyen bu kızın meyve canavarı oğulları olacak diye… Toprak meyve seviyor ama delisi değil, ama Artun? Adama günde 5 öğün meyve ver, niye çok meyve yiyoruz demez  Malesef bu sevgisi sadece meyve,çiğ sebze ve tatlı için.Onun dışında yemekler; çin işkencesi gibi bizim evde de…Hahaha yemekten kalkar kalkmaz bu yazıyı hazırlamam pek iyi olmadı sanırım.  Yine beni delirttikleri bir akşamdı çünkü. Bıdı bıdı ancak konuşuyorlar ya, şunların kapatma düğmesi falan yok mu? Bazen o kadar çok anne, anne, anne! diyorlar ki efendim dediğimi bile duymuyorlar,Hele bu ara Rafadan Tayfa çizgi filminde eskici diye bağıran çocuğa taktılar.Sabah akşam eskici diye bağırıyorlar evin içinde,susmakta bilmiyorlar.Konuştukları yetmiyor bir de bağırmaya başladılar, velhasıl çok yoruyorlar çok…

 

Bu yazı ÇOCUKLAR İÇİN SUNUMLAR, MEYVELER kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

AHTAPOT MEYVE SUNUMU için 1 cevap

  1. Küçük Mucizem der ki:

    İnan bazen ben de anne kelimesinden nefret ediyorum. Sonra çocuğunun bir anne demesi için dünyaları vermeye hazır anneler geliyor aklıma susuyorum. Ama gerçekten yoruluyorum.

    Benim de aklıma meyve yemek gelmez. afiyet bal şeker olsun paşalara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir