MONSTER HİGH ÇANTA,KİTAP KABI VE TAÇ

IMG_7658Bir süredir bizde kalan Hacı dede ve babannemizi geçen hafta Aybüke ablamıza gitmek üzere uğurladık.Bende bunu fırsat bilip, Aybükemin son gözdesi olan Monster High temalı bu takımı hazırladım.

IMG_7636Ne zamandır keçe çanta fikirlerim vardı ki, ilk girişimi Aybüke’me yaparak gerçekleştirmiş oldum ve çok keyif aldım.Bundan sonra da keçe çantalarımın devamının geleceğine emin olabilirsiniz Fotoğrafını çekmeyi unutmuş olsamda eşimin ısrarları üzerine içine mıknatıslı çıtçıt kullandım ve iyiki de öyle yapmışız çok hoş oldu. Kulbu için de yapılan oylama sonucunda zincirden yapmaya karar verdik ve sonuç işte bu…

IMG_7619Başarılı bir çanta girişiminin sonunda hızımı alamadım ve bir de ayraçlı kitap kabı yaptım pamuk şekerime. Çok hoşuma gitti ve her ne kadar çok kitap okuyor olmasam da kendime ve kocişime yapacağım kitap kaplarımı aklıma tasarladım bile Bu Monster High kuru kafası da hoşuma gitmedi değil, belki kendim içinde birşeyler yapabilirim belli mi olurIMG_7622Siyah, beyaz ve pembe… Ne kadar uyumlu değil mi? Çok karışık renkler genelde kullanmadığımı farketmişsinizdir ki.Ben en fazla 4 rengi bir araya getirmeyi severim.Siyah ağır,beyaz asil ve pembe  hep sempatik gelir bana. Siyah asla vazgeçemeyeceğim rengim olup fümeyi hiç sevmem. Onun dışında her renk vardır hayatımda sarılar,maviler ve kırmızılar…IMG_7655Bu darmadağınık saçlar da benim.Malum tepemde tüm gün gezinen iki maymuşumvar benim.Siyah saçta pek belli olmayan tacım Aybükemin açık kumral saçlarına daha çok yakışacağına eminim.

Güle güle kullansın yengesinin bir tanesi…

Bu yazı KEÇE kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir