KELEBEKLİ AMERİKAN SERVİSİ

IMG_7551Sürekli takip eden arkadaşlar bilir, bir süredir keçe amerikan servisleri ve maskeler yapıyorum.Hobi olarak yapıyor ve hediye ediyordum.
IMG_7532

Amerikan servislerine de ilk olarak Hello Kitty’li ile başladım.Çok beğenildi ve çok güzel yorumlar aldım. O gazla çocukluk arkadaşımın kızı Efsa’nın doğum günü için bu sefer Minnie Mause ‘lu çalıştım. Yaptıklarımı çok beğenen fanatik fenerbahçeli teyzem için de Fenerbahçeli ‘li amerikan servisi hazırladım.

IMG_7534

Ardından kelebek sever,mor hastası Aybükem için; Kelebekli,papatyalı amerikan servisi hazırladım. Bu süre boyunca çok çok güzel yorumlar ve satmam gerektiği konusunda da bolca tavsiye aldım ve çeşitlerimi arttırmak adına Yeni Yıl temalı bir servis daha hazırladım.Yeni hazırlayacağım çeşidi oğullarıma yapcak ve örnek teşkil edecekti ki Yeliz hanım ile tanıştık.

IMG_7538

Kahvaltı takımlarına uyan kelebekli amerikan servisimden istediğini söyledi . Yemek takımına uyması için daha önce mor,beyaz ve sarı çalıştığım amerikan servisini bu kez siyah,beyaz ve sarı çalışmış oldum.Yeliz hanımın isteği üzerine bir de papatyadan peçete halkası çalıştım.Böylece el emeklerimi gelire dönüştürmekte ilk adımı atmış oldum.

IMG_7526Velhasıl siz de yaptıklarımdan, yapacaklarımdan ,amerikan servislerimden, maskelerimden,örgü oyuncaklarımdan,ahşap boyamalarımdan isterseniz ; e-mail sevtapayciucar@hotmail.com adresimden bana ulaşabilirsiniz

Bu yazı KEÇE kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

KELEBEKLİ AMERİKAN SERVİSİ için 2 cevap

  1. Selma aksakal der ki:

    İyi günler papatyalı servis takımı ne kadar silikon tarzı çalışma olmazmı

  2. Sevtap Aycı Uçar der ki:

    Merhabalar.Şu an oğullarımın derslerinden dolayı sipariş alamıyorum maalesef.Daha önce hiç silikon çalışmadım maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir