İTFAİYECİ ÖRGÜ BEBEK

Resim 138

Instagram’da sevgiyle örüyoruz etkinliğinin aralık ayı ikinci ev sahipliğini sevgili arkadaşım Yasemin Kale yaptı. Bize dikişsiz bebek örülüşünü öğretti ama giydirmeyi  bize bıraktı.Övünmek gibi olmasın birbirinden güzel işler çıkardık hepimiz 😛 Bahçıvanı, aşçısı, hemşiresi, niloyası, itfaiyecisi, calliousu,hostesi…Bebeğin yapılışı Yaseminciğimin ınstagram sayfasından ulaşabilirsiniz.Ocak ayı ve gelecek aylardaki yeni etkinlikler için #sevgiyleörüyoruz etiketini takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Resim 142

Bebeğimi ördükten sonra türlü türlü fikirler belirdi kafamda ya önceliği oğullarımın çok sevdiği itfaiyeciye vermek istedim.Hoş onlarda bir iki kere oynayıp fırlatsalar da ben bu bıyıklı itfaiyeciyi çok sevdim. Paşalar büyüdükten sonra oyuncaklarım için bir yer hazırlayıp sergilemeyi planlıyorum 🙂 Aramızda kalsın ben oyuncakları asıl kendim için örüyorum 😉

Bu yazı AMİGURUMİ (ÖRGÜ OYUNCAK) kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İTFAİYECİ ÖRGÜ BEBEK için 2 cevap

  1. yaseminkale der ki:

    canım blogun tadı başka gerçekten:) ellerine sağlık bende ekliyim bari:))

  2. Sevtap Aycı Uçar der ki:

    Kesinlikle canim, ilk göz agrımız,ekle ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir