BİM OYUNCAKLARI

Resim 629Aslında çok çok önce yayınlanması gereken bir yazı bu. Lakin yukarıdaki kuklaları ağustos ayında yaptık ama tümü bim markete ait oyuncaklar olunca, hepsini yapmayı bekledim.Ayrı ayrı yazı olsun istemedim.İlk yaptığımız yukarıdaki kuklalar.Bunların hepsi hazır,biz sadece yapıştırdık ama tuvalet kağıdı ile rahatlıkla yapılabilecek harika bir faaliyet.Resim 645Bu sette de kese kağıdından çalışmalar var.Yine fon kartonundan kese kağıdı yaparak kuklalarımızı yapabiliriz ya da hazır kese kağıdı ile de yapmak mümkün.Resim 208Şu köpüşün, hele baykuşun sevimliliğine bakar mısınız? Kuklaları konuşturmakta keyifli olsa da laf bulmak bana pek bir zor geliyor açıkcası 🙂Resim 003

Bunlarda kaşık kuklalarımız, bunları da ağustost ayında Giresun’da yapmıştık.Yağmur ablamız da bize yardım etmişti.Tahta kaşıklarla da yapılası bir etkinlik.

Resim 639

Bu seti de yeni yaptık,odamıza asacağız da bir türlü asamadım. İnce dondurma çubukları ile yapılacak keyifli bir etkinlik.Biz çok eğlendik şiddetle tavsiye ederiz.

Resim 636Bunlarda saksı süslerimiz.Bunları da çok sevdik.Şu tahta şeyler nedir bilmiyorum ama maşa raptiye gibi bir şey.Diğerleri de keçeden kelebekler ve keçeden yapışkanlı şekiller. Yine farklı malzemeler ile yapılabilecek bir etkinlik.
EEE

Ortadaki kelebek benim,sağdaki Artun’un,solda ki Toprak’ın kelebeği.Daha yeni bozdular,yazın çiçeklerimize koymuştuk.Yağmur falan yağınca dağıldı.Şimdi tahta kısımları ponpon baskı için kullanıyoruz 🙂
Resim 625
Bim marketlerde güzel ve uygun fiyata oyuncaklar olabiliyor.Takip etmenizi öneririm.

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir