SONBAHAR ETKİNLİKLERİ 1

Resim 071Daha önce yaptığımız sonbahar etkinlikleri bekleye dursun sıcak sıcak bugün yaptıklarımızı paylaşmak istedim.Onlarda ilerleyen günlerde yayında olacak.Kendimizce minik bir sonbahar ağacı yaptık.Kuru dallar ve sonbaharın renklerini barındıran kurumuş yaprakları kullandık.Biz stick yapıştırıcı ile yapmayı beceremedik onun yerine bant kullandık.

Resim 072Yine düşmüş ama yeşil kalmayı başarmış kocaman bir yaprak ve parmak boyası ile yaprak baskısı yaptık.Baskıdan çok yaprağı beğendikleri için yaprağı da kağıda yapıştırıp panolarına astık.Bu da baskımızın fotoğrafı;

Resim 074Son olarak yine sonbahar renklerini kullanarak parmak baskı yaptık ya bozdular.Yine de renkleri ve sonbaharı tekrarlamış olduk.

Resim 092

Bu ara çok gerginiz evde ailecek, onlarda ki şımarıklık hat safha da, bizde ki sabır da yerlerde. Etkinlikleri yaparken nasıl geriliyorum anlatamam ama yaptırmayınca daha da çıldırıyor ve sağa sola saldırıyorlar. Erkek çocukları yenişmeyi seviyor ve bende de artık güreşecek güç kalmadı.Onlarla yenişmeye kalkınca mutlaka bir yerlerim acıyor.Vurdukları yerde ciddi hasarlar bırakıyor ve ikisi de aynı anda geldi mi halimi düşünün.Onlarda enerjilerini atamıyor ve hırçınlaşıyorlar.Onlar haklı, ben haklı bakalım sonumuz ne olacak…

İyi Geceler…

Artun ve Toprak 38 Aylık…

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

SONBAHAR ETKİNLİKLERİ 1 için 1 cevap

  1. kubra akkoc( keremle gunler) der ki:

    Vay harika olmus bunlar canim ellerine saglik pasalarla guzel annelerinin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir