SAYI EŞLEŞTİRME FAALİYETİ

Resim 140

Bir sürü bekleyen yazım var yine.Bilgisayarın başına bir türlü oturamıyorum.Bayramdı,kışa hazırlıktı,temizlikti derken iptal oldum.Hala işlerim bitmedi ya evin işi zaten hiç bitmiyor.Hele 2 çocuklu olunca. Bloğuma kötü anılar bırakmak istemiyorum ya son olaylardan da canım fena halde sıkkın. Allah’ım hiç bir çocuğa savaşı yaşatmasın,zalimlerin eline düşürmesin tek dileğim bu… Günde bir kaç yazı yayınlayıp günceli yakalamak istiyorum ki yazılarımı yazarken daha içten yazabileyim.Yaşanmışlıklar tazecikken… Facebook’ta takip ettiğim grupların birinde gördüm bu faaliyeti ve hemen akşam hazırladım.Sabahta kahvaltıdan sonra hemen oynadık.
Resim 134Grupta kapaktan faaliyetler etkinliği vardı.Becerekli bir anne yapmıştı,bende kendimce değiştirirek bunu yaptım.Eğlenceli bir faaliyet oldu.Hem sayıları tekrar etmiş olduk hem de keyifli bir eşletirme yapmış olduk.Ayrıca faaliyetimizde kullandığımız renkleri de tekrar ettik.Kapakların değerlenebileceği faydalı bir etkinlik oldu.

Toprak ve Artun 38 aylık…

(Bazı takipçilerim faaliyetleri kaç aylıkken yaptırdığımı soruyor eski yazılarımda etiketlerde kaç aylık oldukları yazıyor ama artık yeni yazılarımda en son ufak bir not düşeceğim…)

İyi Eğlenceler…

 

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER, TOPRAK İLE ARTUN kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir