ÖRGÜ OYUNCAK CALLİOU

Resim 063

Selam beni tanımayanınız yoktur ama yine de söyleyelim,benim adım calliou… Henüz 4 günlüğüm,havalar soğudu,annemin birden öresi geldi.Düşündü ne örsem diye?Kısa sürmeliydi ki hemencecik bitiversin,annem sabırsızdır bilirsiniz 🙂 Bere dedi önce ama vazgeçti… Çocuklara yelek,kazak dedi? Yok onlar günlerce sürer… Oyuncak dedi gözleri parlayarak ama küçük yamyamları oynamıyor diye üzüldü 🙁 Ama öresi gelmişti bir kere, hele ki aklına da oyuncak düşmüştü ya örecekti. Yine de paşalarının sevdiği karakter olan Calliou’yu, beni seçti ve kısa sürede bittirdi. Ama doymadı örmeye, aldı eline yine ipini tığını… Ne mi ördü ? Oda başka yazıya 🙂

Resim 055

Evet, tamda keltoş oğlumun anlattığı gibi oldu arkadaşlar.İşte bazen bir örme isteği geliyor ki sormayın,illa ki öreceğim.Oyuncak örmek çok keyifli,detayları yapmak,farklı renklerle çalışmak stres attırıyor insana.Hele ki başardıysan daha da keyifli. Küçükbir hata var ya olsun,ben çok sevdim Calliou’mu…Tarif sevgili arkadaşım YaseminKale’nin sitesinden,zaten örme sürecinde de sohbet ettik. Örmek isteyenler için detaylı bir şekilde sayılar var duyrulur.

Diğer örgü oyuncaklarım için burayı tıklamanız yeterli…

İYİ GECELER…

 

Bu yazı AMİGURUMİ (ÖRGÜ OYUNCAK) kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir