ARABA PASTA

araba pasta

Bu kez “Arabalı Pasta” ile karşınızdayım. Bu ara yemek yazılarıma ara vermiş gibi dursam da yayınlanacak yazıları hazırlayamadığımdan:) Ama bu sevimli arabamı daha fazla geciktirmek istemiyorum. Bir yaş doğum günlerinde hazır pasta yaptırmıştım  ve gıda boyası içindeydi.Onun için ikinci yaş doğum günlerinde “Tavşan Pasta” yapmıştım ve bu kez de paşalarımın isteği üzerine arabalı pasta yaptım.

araba pasta

Ufak tefek hatalarda olsa 2 çocukla ancak bu kadar oluyor ama çok ta sevimli oluyor. Gönül rahatlığı ile yedirebiliyorsun çocuğuna ve senin eserin olması da ayrı keyif verici. Hiç bir gıda boyası yok. Muhallebisi burada ki yazımda var. Pandispanyası için ayrı bir yazı hazırlayacağım. Tavşan pastamda da tarif vermemişim kendimi kınıyorum. Aslında yapılışını fotoğraflayacaktım ama inanın fırsatım olmadı,buradan faydalanarak yaptım. Üzerini süslemek içinde kakao,negro,bonibon ve süsleme glazürü kullandım.İşte bu kadar pastamız doğum gününe hazır 🙂

Bu yazı ÇOCUKLAR İÇİN SUNUMLAR, PASTALAR kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir