LABİRENT

Barış‘ın günlüğünde görmüştüm.Yap bozum bitince kutusunu da labirent ile değerlendirmiş oldum.Yine paşalar ile birlikte yaptığım için pek eğlendiler,sonrasında da çok güzel oynadık.Şu an hafif hareketler yapamadıkları için boncuğu yürütemiyorlar ama boncuğu takip etmeleri önemli.
Resim 278Yavru ördek annesini kaybetmiş hadi bulalım diyoruz,yanlış yere gelince hiii çıkmaz sokakmış diyoruz ve bol bol gülüşüyoruz…Barış’ın günlüğünde de dediği gibi büyük bir kartona yapılıp araba sürülse de çok güzel olur sanırım.

Resim 274İnternetten çıktısını aldığım labirenti çift taraflı bant ile kutuya yapıştırdım.Çizgilerin üzerilerine de silikon ile pipetleri yapıştırdım ama baktım boncuklar zıplıyor bir kat daha çıktım ve böyle daha güzel oldu.

IMG_1247

Sonra kitaplıkta 2 minik caillou bulduk ve labirentimize koyduk. Biri Artun oldu, biri Toprak.Bazen birbirini kovalıyoruz bazen buluşuyoruz ve çok eğleniyoruz.Hele çıkmaz sokaklarda…

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

LABİRENT için 1 cevap

  1. kubra akkoc( keremle gunler) der ki:

    Cok beyendim bende not almistim bu etkinligi yapicam kesinlikle ellerine saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir