1001 Şeyi Bulun

Mert abimiz de görmüştük bu 1001 şeyi bulun kitaplarını. Her ne kadar artık çözmesem de bulmaca sever biri olarak oğullarıma da bulmaca aşkını aşılayacağım Allah’ın izni ile 🙂 Tıpkı yap boz gibi sevdirmeliyim.İşte ilk adımlarını bu kitapla atmaya başladım.Yine tuvalette duran kitaplarımızdan.Hadi bulmaca çözelim diyor ve başlıyoruz bulmaya.

catsTübitak yayınları gerçekten çok iyi ya ben bile zevkle buluyorum ne yalan söyleyeyim.Hatta tanımadığım hayvanları da öğrenmiş oluyorum 🙂 Fakat bir sorunum var 1001 minik hayvanı bulun hiç bana göre değil bir sürü böcük var,çok tiksiniyorum :S Neyse belki fobimi aşarım ne dersiniz? Aslında 5 kitapmış ben sipariş verirken birini almamışım.Çocuklar kitabın en arkasında görüp anne bundan yok deyince fark ettik :)Yaşadığımız yerdeki 1001 şeyi bulun da var en kısa zaman da bulursam onuda alacağım. Sözün özü; bulmacayı sevdiren,yeni hayvanlar  ve eşyalar tanıtan,sayı sayma becerisini geliştiren ve dikkat gelişimine katkı da bulunan harika bir seri…Çocuklarınıza kitap almak istiyorsanız Tübitak yayınlarına mutlaka göz atmalısınız…

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER, KİTAP, TOPRAK İLE ARTUN kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1001 Şeyi Bulun için 2 cevap

  1. annesiningulu der ki:

    Yağmur büyürken bu kitaplar hayat kurtarıcımız olmuştu. Hala çok sever 🙂

  2. Sevtap Aycı Uçar der ki:

    Sevilmeyecek gibi de değil hani 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir