10 MARİFET VİDEOLARIM

safe_image10 Marifet’i bir çok kişi biliyor ya,bilmeyenler için söyleyeyim; kısa bir süre önce videolu paylaşımlarda yapmaya başladı. Yani artık görüp yapamadığımız el işlerinin yapılışlarını kısa videolar ile  izleyebiliyoruz.Aylin Hanım’ın daveti üzerine; ben nasıl yaparım,yapabilir miyim falan derken Aylin Hanım’ın sıcak konuşmaları ve kocacığımın verdiği gaz ile Aylin Hanım ile randevulaştık. Tabi ben içeriye girene kadar iç sesimle kavga ede ede gittim.Kızım ne işin var senin, yanlış bir şey diyeceksin, yapamayacaksın falan filan derken kendimi içeride buldum 🙂 Sevgili Aylin Hanım’ın ve Ceren Hanım’ın güler yüzü ve içten davranışları ile iyi ki gelmişim dedim. Yine de benim için ilk olan bir deneyim için gergin olmam normal sanırım.Videoları izlerseniz de fark edeceksinizdir zaten. Kameraya bakmamaya gayret ettiğim gibi, gülüşlerim de biraz yapmacık olmuş. Ama tabi önemli olan papyon ve maskeyi güzel anlatabilmiş olmam diyor ve kendime böyle bir güzel anı bırakmamda teklifi gönderen Aylin Hanım’a ve cesaret veren kocişime çok teşekkür ediyorum. Keçe maske yapılışı için buraya, papyon yapılışı için buraya diğer tüm videolar için buraya tıklamanız yeterli.

Bu yazı GÜNLÜK kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

10 MARİFET VİDEOLARIM için 4 cevap

 1. sezobigo der ki:

  sevtap ne mutlu sana ne güzel ya çok güzelllll.
  tebrik ederim.
  yanlız niye sesini duyamıyoruz hep müzik var nasıl yaptıklarını ve sesini duyamadım 🙁
  başarılarının devamını dilerim arkadaşım.

 2. Sevtap Aycı Uçar der ki:

  Teşekkür ederim canım 🙂 evet güzel bir deneyim oldu gerçekten,heyecan verici 🙂 Allah Allah bizde normal geliyordu hiç müzik sesi duymadım ki ama ben :S Neden öyle oldu ki acaba 🙁

 3. Aylin der ki:

  Biz teşekkür ederiz sevgili Sevtap Hanım. Diğer bölümünüz de yayında, şimdi onu da izleyebilirsiniz. Sizinle bir arada olmak çok güzeldi.

  Sesle ilgili sıkıntı belki anlık bir şeydi, zira sıkıntı yaşandığından bahsetmiyor kimse, biz de yeniden kontrol ettik farklı makinelerde, Sevtap Hanım’ın sesi rahatça geliyor.

 4. Sevtap Aycı Uçar der ki:

  Teşekkür ederim Aylin Hanım 🙂 Ses ile ilgilendiğiniz içinde çok teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir