TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN

Ne zamandır sakladığım tuvalet kağıdı ve havlu kağıt rulolarından sonunda bir şey yapabildik.Yapabildik derken babamız yaptı. Ben , babamız gelmeden yapmaya çalıştım ama beceremedim. Sağ olsunlar babamız gelince; baba gey uraya annem yapamadı diye bir güzel de ispiyonladılar 🙂 Daha önce de burada tavşan yapmıştık.İkinci çalışmamızı dürbün olarak seçtik.
IMG_0228Pepe’de gördüklerinden beri düybün düybün diyip duruyorlardı,onun için önceliği dürbüne verdim. Malzeme olarak yapışkanlı şekilli evalar ve siyah yapışkanlı kağıt kullandık.Şekilleri kendileri seçti ve kendileri yapıştırdı. Babamız da ruloları yapışkanlı kağıt ile kapladı.Şu an üzerindeki süsleri durmuyor ama dürbünümüz hala hayatta. Dürbün ile birbirimizi yakalıyoruz ya da benim söylediğim eşyayı bulmaca oynuyoruz.IMG_0253Hem birlikte vakit geçirmek adına,hemde değerlendirme çalışması olarak eğlenceli bir faaliyet oldu.Üstelik masrafı az bir oyuncak sahibi olduk ;)Muhtemelen bir daha ki sefere rulo çalışmamız baykuş olacak.Sanırım göre göre bana da sevimli gelmeye başladı bu baykuşlar 😉

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN için 1 cevap

  1. Özlem Akaydın der ki:

    OOO onlar çok işe yararlar bu yaşalrda ben de çok kullanmıştım oğluma çok da eğlencelidir o rulolar.
    Sevgiler hepinize Sevtap’cım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir