LALE KUTU

Uzun bir aradan sonra boyamalarımı elime almış bulunmaktayım.Ne kadar mesudum anlatamam.Bu lale kutuyu pamuk şekerim Aybükem için boyadım. Malesef biraz acele olduğu için ve nedenini bilmediğim bir nedenden ötürü fırça darbeleri oluştu ve bir türlü götüremedim.Baktım düzeltmeye çalışırken iyice batıracağım, daha fazla kurcalamadan taşlama işine geçtim.

IMG_9549

Aybüşüm daha önce kelebekli olsun demişti.Bende kelebekli kutu aramış ama bulamamıştım.Lale kutuyu görünce üzerine bir kelebek kondururum düşüncesi ile aldım.Aslında aklımda hamur kabartma vardı ama sonradan taşlamak daha çok aklıma yattı.Karar kısmını Aybükem’e bıraktım ve oda taşı seçince ortaya böyle şirin bir kutu çıktı.

IMG_9550

Fırça izleri olmayaydı iyiydi ya, yeniden boyamamın şerefine nazar boncuğu olsun 😉 Daha önce burada bir kutu,burada bir çerçeve,burada yıldız kutu ve ayna ve burada da pembe bir kutu ile Şövale Aybükem için boyadıklarım 🙂

Bu yazı AHŞAP BOYAMA kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir