İkea Çekmece Düzenleyicisi

İkea’nın favori ürünlerinden biri bu çekmece içi düzenleyicileri.İki küçük azmanım olduğu için tüm dolaplar kilitli.Diş fırçaları ya da krem gibi malzemeleri, porselen ya da cam gibi cicili bicili şeylere zaten koymak gibi bir lüksüm yok malesef. İşte böyle bir ihtiyacım ortaya çıkınca bende ikeanın bu düzenleyicilerinden ördüm.

IMG_9047

Diş fırçalık,tarak gibi malzemeleri koymak için kullanacağım.Paşalar için örgü olması en azından kırma derdini ortadan kaldırıyor ama yerlere atma,sıkma riski hala çok yüksek.İşte bu düzenleyicilerle o sorun da ortadan kalkıyor.Çünkü epeyce yükseğe takıyoruz ve onlar da alamıyor. Tabi 1.60’lık boy ile benim nasıl alacağım konusu tartışılır 😛 Şaka şaka, orta bir yol buluyoruz işte. Diğer tuvalet içinde yaptım bir iki tane, oraya da iyi oldu.Çok kullanmasak ta arada lazım oluyordu.Çekmece içi içinde çok güzel olacağı kesinde, elimi çok acıttı, çekmece içine yapacağımı hiç sanmıyorum… 😉 Hem örmek istediğim başka şeyler var… Paşalara bere olabilir,çanta olabilir,kalemlik olabilir,oyuncak olabilir…Bıdı bıdı edeceğime gidip yarım bıraktığım kazağı örsem daha iyi olacak sanırım.Haydi iyi geceler…

Bu yazı DEKORASYON, ÖRGÜLER kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İkea Çekmece Düzenleyicisi için 4 cevap

 1. oytunla hayat der ki:

  eline sağlık çok güzel olmuş 🙂 elimde uzun süredir bekleyen kağıt ipler vardı bende onları böyle değerlendiriyim bari 🙂

 2. Bunlar nasıl güzel bir şey olmuş böyle Sevtapcım.İkea dakiler den bile daha güzeller:)Daha duruşlu,daha dik…Ellerine sağlık canım:))

 3. emine öztürk der ki:

  güle güle kullanın.. çok şık görünüyorlar.. ellerinize sağlık…

 4. annesiningulu der ki:

  ben bunları ilk gördüğümde hazır aldın sandım 🙂
  hazırından daha güzel olmuş ki 😀 tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir