İLK TİYATROMUZ

ilk tiyatromuzu 17.11.2013 günü izledik, tarihe geçsin değil mi ama… Oyunumuzun adı da Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt. İzlemeye ise Hatan(Hasan)Dayiiii, Dülay(Gülay)Teyze , Meyt(Mert)Abimiz ile birlikte gittik.;Pazar günü öğleden önce,bizi aldılar ve Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’ne gittik.Zamanlamamız o kadar güzeldi ki varır varmaz oturduk koltuklarımıza.Toprak hiç tepkisiz, izledi. Ne güldü,ne ağladı,ne şaşırdı ama eğlendin mi sorusuna ,evet dedi.Bir daha gidelim mi dedim.Evet dedi. Artun ise izlerken hem oyunu,hem etrafı izledi,hem de kalkmak istedi ve oyunun sonlarına doğru kurt, yabeyi yabeyi diyip evi yıkarken çığlığı bastı.Dalmıştı galiba, korktu.Ben koyktum,ben koyktum dedi.Ama eğlendin mi ?Bir daha gidelim mi sorularına da evet yanıtını verdi paşam.

üç kardeş ve muhteşem kurt gif

Tiyatro çıkışında biraz yürüyelim ve simit yiyelim dedik. Havanın da soğuk olması ile simitleri yer yemez dönüş yoluna geçtik.Yine oy birliği ile balıkta karar kılıp eve döndük.İş bölümü yaptık ve balıkları götürdük.Sonra beyler dışarı çıktı biz de evde bol bol sohbet ettik.Konumuz genelde çocuk gelişimi tabi ki 🙂 Yakınlarda anlaştığın birinin olması çok güzel gerçekten.Paşalar ise bol bol eğlendi, bol bol yedi ve vidaları gevşemeye başlayınca çocukları uyutup, sohbete kaldığımız yerden devam ettik.Beyler geldi ve kısa bir sohbet sonrası gün malesef bitti.Her güzel gün gibi o günde çabucak geçti malesef…Olsun biz de yeni bir gün ayarlarız değil mi? Yeter ki sağlık olsunnnn 😉

Bu yazı 2-5 YAŞ ARASI FAALİYETLER, SİNEMA VE TİYATRO, TOPRAK İLE ARTUN kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir