BANT SÖKMECE

IMG_5371

Paşalarımın oda takımlarının, desenlerinin yapışma olduğunu anlayalı uzun zaman oldu. Ara ara yolmaya başladılar.Özellikle Toprak Bey pek meraklı etiket soyma işine.Ben mutfakta yemek yaparken mutlaka bir kaç kez el atarlar. Öğrendiklerinden bu yana epey zarar verdiler etiketlere.Çok yakın zamanda hepsini sökmeyi,seneye de yeni etiketlerle süslemeyi planlıyorum.

IMG_5444

Evimizin süpürgeliklerinin de etiketten olduğunu, Toprak Bey sökünce öğrendim.Fırsat buldukça evin farklı köşelerindeki süpürgelikleri yoluyor arkadaş 🙂 Özellikle köşeleri. Hemen her köşemiz fotoğraftaki gibi yolunmuş bir durumda :S

IMG_5368

Son olarak ta burada paylaştığım boy cetvelini söktüler. Kociş geldi, tepkisiz kaldığımı görünce çok şaşırdı ama artık paşalarıma tepki bile veremeyecek durumdayım 🙂 İşte baktım paşalar bu kadar sökmeye meraklı daha önce bir çok blogta gördüğüm şu bant faaliyetini yapayım dedim.

IMG_5322

Oğluşlarım meyvelerini yerken bende gittim kapıya bir sürü bant yapıştırdım.Onlara da süpriz hazırladığımı söyledim. Sevindiler,meraklandılar ama görünce bumu der gibi baktılar ve bir iki bantı söktükten sonra bırakmasınlar mı ?Deli oldum. Sonra ne mi oldu? Ertesi gün oturup tek tek ben söktüm :S

(Son fotoğraftaki süpürgeliğe de dikkat! ) 😀

Bu yazı 1.5 - 2 YAŞ ARASI FAALİYETLER, TOPRAK İLE ARTUN kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir