KEÇE MASKE

Ne zamandır paşalarım için maske yapmak istiyordum.Birlikte oyun kurup oynarlar belki diye.İlk önce meraklı minik dergisinin verdiği inek maskesini kalıp olarak kullanarak inekli maskeyi yaptım.

IMG_5238

Daha sonra internetten çıkardığım ördek şablonu ile de ördekli maskeyi yaptım. Kocacığım her ne kadar Ninja kaplumbağalara benzetse de o bir ördek…Biraz büyük oldu,inekli olan daha yüzlerine uygun.

IMG_5241

Sabah, kahvaltılarını bitirmeleri için sabırsızlandım.Yemekten sonra size süprizim var dedim.Kamerayı falan hazırladım taktım,gülüştüler ve,ve,ve dediler.Verdim ama Artun hiç takmadı 🙁 Toprakta hemen taktı çıkardı.2 gündür uğraştığım maskeleri, bir iki kez daha oynadılar ve fırlattılar bir kenara . Bildiğiniz gibi değil fena bozuldum bu duruma :S

IMG_5244

Neyse dedim; akmaz, kokmaz büyüdüklerinde oynarlar herhalde. Gün içinde Toprak ördekli olanı taktı ve Artun’u yiyormuş gibi yaptı.İkisi de çok güldü,eğlendi. Bende böylece biraz rahatlamış oldum 😉

Bu yazı 1.5 - 2 YAŞ ARASI FAALİYETLER, EL İŞİ, KEÇE kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

KEÇE MASKE için 4 cevap

 1. Anonim der ki:

  Çok cici olmuş ama bunlar:))) Keçe rahatsız etmiştir belki de. Olmadı pano yaparsın bunlardan. Çok güzeller çünkü…

 2. emine öztürk der ki:

  çok güzeller… bence maskeler en kısa zamanda hak ettikleri ilgiyi göreceklerdir…

 3. sahra der ki:

  çok güzel yapmışlar

 4. Sevtap Aycı Uçar der ki:

  teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir