KORKULUK DEĞERLENDİRME

Oda takımımız Çilek‘ten. Modeli ise Baby Dream. Her ürününden ve müşteri hizmetlerinden de son derece memnun olduğumuzu da belirtmek isterim.
Oda takımımızın Karyolası; Baby Dream Büyüyen Karyola. Ebatı ve korkuluklarının yüksekliği sebebi ile yaşını geçene kadar bozmadan kullanabildik.Fakat yürümeleri gelişip, tırmanmaya başlayan oğullarım içeriden dışarıya çıkmadan,dışarıdan içeriye tırmanmaya başlayınca bizimde yatağı büyütme vaktimizin geldiği anlaşıldı.Hemen korkuluk aramaya koyulduk ve Çilek’teki modellerden birinde karar kıldık.Modeller burda.

iii

Derken, almaya gitmeden eşimin aklına korkuluk boyunu kısaltma fikri geldi ve ilk fırsatta uyguladı.İlk önce korkuluğu söktü,sonra bir ucunu çıkardı.İstediğimiz boyda testere ile kısaltıp yeniden taktı.Hiç masraf yapmadan korkuluğumuz tamamlanmış oldu.Bende uyku setinin kenarlıklarını aynı boyda kısalttım.Yatak normalde daha yukarıya çıkıyor ama zarar görme risklerini en aza indirmek için en altta tutuyoruz.Hem de tam oturma boylarına geldiği için çok rahat ediyorlar.Şimdi açıkta kalan uçları beyaza boyayacağım ama çocuklar görmeden yapmam gerek ki oda mümkün olmadığı için öylece kaldı aylardır.Neyse o kadar da olsun değil mi?Şimdi oğullarım günde bilmem kaç kere geziyorlar yataklarının üzerinde. Kısıtlanmamak çok hoşlarına gidiyor 🙂

Ve işte odamızın son hali de böyle;

IMG_2575

Bu yazı YENİLEME(DIY) kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

KORKULUK DEĞERLENDİRME için 3 cevap

  1. Nilgün Komar der ki:

    iyi fikirmiş şekerim..

  2. Anonim der ki:

    Almak istesek nasil ulasabilecgz

  3. Sevtap Aycı Uçar der ki:

    Malesef biz sadece elimizde olanı değerlendirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir