Çıplak Ayaklar…

IMG_0747

Bu pıtış ayaklarla başım dertte aaa dostlar… Günde kaç kez giydiriyorum ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Artık çıkardıklarını görünce gözlerim doluyor desem inanır mısınız bana??? İnanın bazen yaşlar bile süzülüyor… O kadar abarttılar ki bazen ben birini giydirene kadar öteki giydirdiğim de çıkarıyor ve bu bütün gün tekrarlanıyor. En sevdikleri oyunlardan biri; birbirinin çorap ve patiğini çıkarmak. Nasıl gülüşüyorlar bir görseniz. Bazen giymemek için direniyorlar, bazen Artun Toprak’ın o tatlı ayağına dayanamayıp bir ısırık alıyor 😀 bazen şlap şlap taşlarda gezinebilmek için kaçıyorlar… Tabi, şimdi siz okurken sevimli gelen  bu hareketler beni çileden çıkarıyor. Çünkü yaz bir türlü gelmedi, hasta olsunlar istemiyorum, zaten vaktim yok, evde koştura koştura iş yapıyorum , birde işi bırakıp çorap giydiriyorum.Gün içinde de bu işi bir çok kez yapmanın verdiği yorgunluk, lafımı dinlememelerinin verdiği stres ile iyice çileden çıkıyorum. Bir de bezi bağlatmak istemiyorlar bu ara umarım bu işte çorap işine dönmez yoksa vay halime…Bir an önce yazın gelmesini ve oğullarımın o pıtış ayak seslerini neşeyle dinlemek istiyorum…

Bu yazı TOPRAK İLE ARTUN kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Çıplak Ayaklar… için 3 cevap

 1. emine öztürk der ki:

  acaba külotlu çorap giydirsen rahatsız olurlar mı sevtapçığım… yerim ben o tombiş ayakları… inşallah ömürleri boyunca güzel yollarda yürür bu tombiş ayacıklar..

 2. SEVTAP(KARABİDİKİM) der ki:

  Canım erkek çocuklara önermiyorlar malesef 🙁 amin canım inşallahh

 3. Sihirli Günce der ki:

  Kıyamam sana…Nedense erkek çocuklarında var böyle bir durum.Benim yeğenlerimde öyle.Sıkıntıya gelemiyor paşalar:)))
  Temennine bende katılıyorum canım,bir an önce yaz gelsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir