YA-PA GÖRSEL EĞİTİM SETİ

Bu set paşalarımın dokunmalarına kısa bir süre izin verdiğim için, en çok sevdiği oyuncakların başında geliyor.Günde 2 kere oynuyoruz. Şimdilik 8-10 kart ile vakit geçiriyoruz.Geneli hayvanlardan oluştuğu gibi araba ve saatte bu kartların içinde.Zaten çıkarır çıkarmaz ikisini seçiyorlar, tik gak tik gak ve ayaba hınn diyorlar.Ya da tavşan ve ya maymun taklidi yapıyorlar.
101_7160

Zamanla kart sayısını arttırmayı düşünüyorum.Kartları önce tek tek tanıtıyorum.Sonra onlara sıra ile verip yine kartlar üzerinde ne varsa ondan bahsediyoruz.Sonra Ali babanın çiftliği yapıyoruz ve son olarak ta annecim araba nerede ? Miyav nerede? Saat nerede ? gibi sorular sorarak oyunu bitiriyoruz.

IMG_1986

İçinde hayvanlar, sayılar, meslekler, yiyecekler, zıt kavramlar taşıtlar, oyunlar gibi bir çok farklı konulu 216 adet kart var. Uzun bir süre boyunca kullanacağız gibi gözüküyor.

Bu yazı 1.5 - 2 YAŞ ARASI FAALİYETLER, OYUNCAK kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YA-PA GÖRSEL EĞİTİM SETİ için 3 cevap

  1. yeteneksizin der ki:

    Yeni adresin hayırlı olsun canım, bu arada kızmışsın biraz ama sonunda yazmayı bırakma hatasına düşmemişsin, buna çooook sevindim…

  2. özel eğitimci der ki:

    merhabalar.bu seti uygun fiyata nereden bulabilirim?

  3. Sevtap Aycı Uçar der ki:

    Merhaba;ben satın almadım hediye geldi ama netten baktım da kitap yurdunda ki fiyat en uygun gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir