Boy Cetveli Duvar Etiketi

IMG_9029

Oğullarımın odası için yaptığım boy cetveli. İnternette gördüklerimin içinde en sevimlisi buydu.Yapalı epey oldu ama yeni yayınlayabiliyorum. Tam tamamlanamadı aslında, oğullarımının ayına göre boy ölçümlerini de yazıcam üzerine.Bir kaç kere boylarını ölçmeyi denedim ama ne mümkün onları sabit tutabilmek.Ama hoşlarına gidiyor. Oğluşumlarım ; ölçün boyunuzu diyorum, koşa koşa gelip önünde duruyorlar.Nasıl da sevimli oluyorlar görmelisiniz.Kapamayan ııııı diye bana şikayet ediyor.Kapansa ayaklarını yere vurarak seviniyor 🙂

IMG_9032

Yapılışına gelince.Yazıcıdan zürafanın kafasını ve totosunu A4 kağıdına döktürüp siyah yapışkanlı kağıda çizdim.İstediğim uzunlukta da boynunu yaptım.Kociş devreye girdi ve itina ile kesti.İş birliği ile yapıştırdık.Harf şablonunun sayı kısmı ile de sayıları yaptım mı etiketimiz hazır.

IMG_9036

Ve benim iki küçük canavarlarım…

Bu yazı EL İŞİ, YAPIŞKANLI DUVAR ETİKETİ-STENCİL kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Boy Cetveli Duvar Etiketi için 3 cevap

  1. saaadet uslu der ki:

    ne güzel olmuş boy ölçeriniz. Daha küçükler ama az daha geçsin başına geçip geçip ölçtürürler kendilerini….

  2. mekila der ki:

    süper çalışma bayıldım, eğlenceli hem de bizim evde olsa bu önünden geçtikçe boy ölçülürdüm sanırım, ellerinize sağlık =)

  3. yeteneksizin der ki:

    kocaman olmuşlar Maşallah…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir