MANTARA BOYA,PEÇETE,DEKOPAJ

Sevgili SSSerpil ve Adadenizi buradaki yazıma yaptıkları yorumda boya ve dekopaj olur mu acaba deyince, bende hemen olmasa da ilk fırsatta denedim.İlk önce boyayı denedim.Boya tutuyor açık ve koyu renkler farketmiyor sadece bir kaç kat vurmak gerek.Ben çok incelemedim boyarken ama ince ince bir kaç kat sürülürse iyi sonuç çıkar diye düşünüyorum.

Ardından peçeteyi denedim.Seçtiğim peçete de köpekçik vardı ve çok güzel oldu.Kuruyunca da her hangi bir sıkıntı çıkmadı.Tabi keserken de yapışkanın iyice kurumasını beklemek gerekiyor.Yoksa yırtılıyor.

Ve son olarak ta dekopaj denedim.Onda da bir sorun çıkmadı oldu ama dekopajı yapıştırmadan önce mutlaka mantara deseni çizip kesmek gerek.Yoksa kalkıyor.Ben bir de küçük bir çiçek seçtiğim için zor oldu.Fotoğraftan da görüldüğü gibi mantarlar belli oluyor.Çok incelemedim ama incelesem bile kalacağı kesindi.

Bu yazı EL İŞİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

MANTARA BOYA,PEÇETE,DEKOPAJ için 4 cevap

  1. ssserpil der ki:

    canımmm coookkk tesekkur ederım…merakımı gıderdın sımdı denemeyı dusunmelıyım:)))

  2. saaadet uslu der ki:

    Sevtap sonuçlar çok çok güzel:)))

  3. neşe yılmaz der ki:

    Ninem ya süpersin ellerine sağlık.iki afacan ve sen okumaya el işi yapmaya devam.ne şanslı kuzucuk bunlar,senin gibi anneye sahipler.3 kocaman öpücük

  4. Ne beceriklisiniz maşallah hayatta yapamam böyle şeyler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir