KANGURU ve YAVRUSU

Kaç aydır elimdeydi bu kangurucuk ile yavrusu. http://amigurumi.com.ua sitesinden google çeviriyi kullanarak yapmaya çalıştım.Bir kaç gündür fırsatını bulduğum gibi elime aldım.Kitabımı bile okumadım ve azmedip bitirdim. Çok ta sevdim kendilerini.Oğluşlarım yavru için bir iki kez kavga etti.Eline alan ısırdı,anneyi bir tarafa bebeğini bir tarafa attılar.Ben yavruyu yerine koyuyorum onlar nereden görüyorsa yavruyu oradan çıkarıyorlar.Var öyle bir kaç huyları.Mesela arabalarının önünde çıkan bir kutu gibi yer var ben takıyorum onlar çıkarıyor. Masalarında bir tane kaşık var,onu da gördükleri gibi alıyorlar oradan.Yok yok bunlar anne ile yavruyu hiç rahat bırakmayacaklar belli oldu.Annem dik birbirine dedi ama ayrı olarakta oynuyorlar diye dikmedim.Şimdi denizatı öreceğim oğluşlarıma ya kaç ayda biter bilemiyorum 🙂 Aslında aklımda başka bir şey de var ya becerebilirsem hemen yapar yayınlarım zaten 🙂

Bu yazı AMİGURUMİ (ÖRGÜ OYUNCAK) kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

KANGURU ve YAVRUSU için 3 cevap

 1. yaseminkale der ki:

  ee erkek milleti işte kızlar gibi anaçlar mı canım:) aynı ayda bir kız çoğunun önüne koy bide Sevtapcım bak nasıl annesinin kesesine yerleştircek yavruyu:))

  merakla bekliyorum aklındaki 🙂

  bu arada diş albümüzü çok beğendim:)

 2. saaadet uslu der ki:

  çok şekerler:)))

 3. ssserpil der ki:

  harıka olmuşşş …….ellerınıze saglık…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir