Diş Çerçevesi

Vallaha ne diyeceğimi bulamadım bende diş çerçevesi dedim gitti. Oğullarıma ait saklayabileceğim ne varsa saklıyor,not alabileceğim ne varsa not alıyorum.Mesela hastanede kolumuza takılan bileklikler,göbek bağları,ilk şehirler arası biletleri,ilk kesilen saçlarından tutam ve şaka gibi olsa da sünnet derileri bile duruyor 😀 Dişleri dökülünce de saklamak istiyorum derken bakın ne buldum? Diş Albümü 😀 Bundan Allah izin verirse alacağım oğluşlarıma.Keşke benim de dişlerim dursaydı.Hoş dişçilerle hiç hoş anılarım olmasa da dişlerimi görmek beni mutlu ederdi.Daha çocukların dişleri tam çıkmadan ben döküleceği günü bekliyorum 😀 Neyse gelelim konumuza.Oğluşlarımın dişlerinin çıkma sırasını takip edebileceğim, aynı zamanda da saklayabilmek için internetten indirdiğim diş resmini A5 kağıda çıkartıp büyüme sıralarına göre numaralandırdım ve çerçeveledim.Üzerine de dişlerinin gözüktüğü birer resimlerini koydum.Artun’un gülerken dişlerinin hepsi gözüküyor da Toprak’ımın pek gözükmüyor.En gözüken resmini seçtim bende üstte iki dişinin ucu gözüküyor kuzumun.Oğluşlarımın altta iki orta dişin dışında ki bütün dişlerin birbirinin tam tersi tarafta çıktı.Gönül isterdi ki çıktığı tarihleri de yazayım ama onu beceremedim.Görür görmez not almak gerekiyor,ama not almaya ne halim ne de vaktim var.Artık kısmet dökülen dişlere 😀

Bu yazı DEKORASYON, EL İŞİ, İKİZLERİM VE GEBELİK kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Diş Çerçevesi için 4 cevap

 1. sezobigo der ki:

  aaa ne güzel bir fikirmiş ama çoook geç kaldım maşallah hepsi çoktan tamam:)
  ama çok sevdim bu fikri inşallah ikinciye yapabilirim.

 2. Derya der ki:

  Canım teşekkür ederim sevgiler…

 3. yeteneksizin der ki:

  İlk defa böyle bir uygulama duydum vede gördüm, oldukça orjinal. Benimde çocuğum olsa senin gibi saklayabileceğim ne varsa saklardım bence çok iyi yapıyorsun;)

 4. mekila der ki:

  süper bir fikirmiş ki bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir