Oyun Halısı

Sanırım bebişlerimize aldığımız en işe yarar şeylerden biri bu oyun halısı oldu.Hatta daha erken almadığımız için çok pişman olduk.Halıların da oynamaktan son derece mutlu oluyorlar.Yüz üstü,sırt üstü farketmez.Haa birde iki kişilik olaymış süper olurmuş 😀 Sırt üstü yatarken yukardan asılan oyuncaklar ile eğlenirken,yüzüstü halının yüzeyine dokunmaktan hoşlanıyorlar.Bazen de tamamen halıdan vazgeçip birbirlerinin ayaklarını yakalamaya,yakalamışsalar emmeye çalışıyorlar.Onları, orada yuvarlanırken izlemek kadar zevkli bir şey yok.Her gün yeni bir şey öğrendiği bu aylarda çok destekçi olduğunu düşünüyorum.Halımızda bir tane aynamız var biz bakmaktan çok diş kaşımaya çalışsakta seviyoruz aynamızı 🙂 Birde güneşimiz var 3 ayrı müzik çalıyor.Biri sürekli kapatana kadar çalıyor,biri bebeklerim dokununca çalıyor,diğeri de 20 dk çalıyordu yanılmıyorsam.Altı biraz zayıf, yer çeker  korkusu ile altına battaniye koyduk.Uyumsuz olmasın diye battaniyeyi yeşil örtüyle kapladım odalarına uysun değil mi ama 🙂 Gerçi odalarında değiller ya neyse 🙂 Artık yavaş yavaş halı dar gelmeye başladı bile onun için almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem bebeklerine doğdukları andan itibaren almaları olacak.

Fotoğraf;http://www.playskool.com.tr

Bu yazı BEBEĞİM, GÜNLÜK, İKİZLERİM VE GEBELİK kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Oyun Halısı için 2 cevap

  1. sezobigo der ki:

    ben almamıştım.gecen sene eltim oğluna almıştı bizde gördük çok pişman olmuştum çünkü benim oğlum 2.5 yaşa geldiği halde onlara gittiğimizde en favori oyuncak .eğer ikinciyi doğurusam kesin alıcam:)
    sevgiler

  2. Özlem Akaydın der ki:

    Oğlumun da vardı, çok memnuduk biz de. Şimdi de bakıp bakıp o bebek bu çocuğa nasıl dönüştü hayret ediyoruz. Bir kaç yıl sonra sen de yaşacaksın bu duyguları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir