>Bir Ada Hikayesi 1

> Sonunda bitirebildim çok şükür.Kaç aydır elimde bitmek bilmedi bir türlü.Az önce bitirdim,resmen kitap okumaktan soğudum.Eşimin ve görümcemin çok beğenmelerinden dolayı (hatta eşim 2.sefer okuyor) bende okuyayım dedim.Kitabın konusu güzel ama beni bunaltan anlatım tarzı.O kadar çok detaya girmiş yazar ufak bir şeyden sayfalarca bahsetmiş.Ama elime aldığım kitabı yarım bırakmamak uğruna bitirdim kitabı.

İşin ilginç tarafı şimdi 2 .ve 3. de merak ediyor olmam. 3 kitapta aynı konu devam ediyor. O yüzdende ilk kitabın başları sıkıcı olurken sonunda zevk aldım.2 ve 3 ünü asla okumam derken vazgeçtim ve okuyacağım.Kitabı okurken kendinizi gerçekten adada gibi hissediyorsunuz.Hatta yazar bir kediden bile o kadar bahsetmiş ki, ev de besliyor gibiyim kediyi.Benim sabırsız bir yapım var ve kitabın sonunu çok merak ediyorum.Sonuna bakmamak için zaten kendimi zor tutuyorum,birde böyle uzayınca deli oluyorm 🙂

Netice de kitabı tavsiye ediyormuyum? Evet. Aslında kitabı tavsiye etmek yanlış birşey.Çünkü bir kitap okunmadan asla başkasının demesiyle güzel yada çirkin kitap olmaz.Çünkü bu da bir zevk işidir.Her insan kitaptan farklı şeyler çıkarabilir.Kimi korku kitapları,kimi savaş,kimi tarih,kimi aşk kitaplarını sever.Onun için bir kitap hakkında yorum yapabilmenin tek yolu o kitabı okumaktır.
Bir Ada Hikayesi ile ilgili tek tavsiyem sabırlı olmanız.Sonunda benim gibi 2. ve 3. kitabı okumak isteyeceksiniz.
Bu yazı KİTAP kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir