>Sütaş Karikatürleri

>Karikatür okumayı severmisiniz?Ben severim, gazetelerin köşelerinde olanları,netten farklı sitelerdeki karikatürleri, sütaşın ayranlarının üzerindekileri okumayı yada sütaşın sitesindeki karikatürleri…Arkadaşım mail olarak göndermiş bana bende sizlerle paylaşmak istedim.
Ayran çok severim o yüzden nerdeyse çoğu karikatürünü bilsemde ayran bitene kadar bir kaç kez okumayı çok seviyorum.İşte sütaşın bir kaç tane karikatürü.Daha fazlası için Sütaş’a tık tıkBu yazı GENEL kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

>Sütaş Karikatürleri için 12 cevap

 1. umutluhayat der ki:

  >teşekkürler arkadaşım okuyunca yüzümde tatlı bir tebessüm belirdi.çok şirin ler

 2. Yildiz der ki:

  >:))hoşşş.Ayran kutularınınüzerindeki yazıları okuyamıyorum çok küçük yazılmış bazen merak ederdim :))Süper hepsi birbirinden güzel ….Teşekkürler…..

 3. Bengü der ki:

  >Ben de bayılırım karikatür okumaya. Sanırım Selçuk Erdem çiziyordu bu karikatürleri. Paylaşım için teşekkürler canım.

 4. C3Moi der ki:

  >3 güzel 🙂

 5. Profösör der ki:

  >Karikatür yazısız olursa bir dünya dili oluşturabilir.

 6. Sadece Yemek der ki:

  >Teşekkürler canım çok güzel:))Bende senin gibi çok seviyorum karikatür okumayı nerde görsem hemen okurum.Sevgiler…

 7. Bucanni der ki:

  >hi hii süper

 8. karabidikim der ki:

  >umutluhayatçım özellikle fön çok şeker değilmi :)Yildizcım güzel karikatürler oluyor üzerinde genelde treni gören yer rezerv diye yazıyor.Bengücüm kim çiziyor biliyorum ama güzel oldukları kesin :)C3Moi 🙂 kasap et derdinde koyun can derdindeki gibi adam satış derdinde inek ölen arkadaşının.Profosör;Evet kesinlikle haklısınız.Sadece yemekçim rica ederim.Hayırlı pazarlar dilerim.Sevgiler…

 9. >Çok güzel karikatürler, bana da gönderiyorlar bazen çok gülüyorum. Bu arada takının üzerindeki aliminyum değil gümüş. Çok beğenmiştim gördüğümde. Ziyaretiniz için teşekkürler..

 10. ozgur der ki:

  >Ben de çok severim karikatür, özellikle de Sütaşlara bayılırım:))

 11. karabidikim der ki:

  >Bucannicim çok şekerler değilmi 🙂 **lila*** *hand**craft** ;Gerçekten güzel bir takı acaba alümünyum folyo ile mi desen verildi dedim de .Ozgurcüm çok tatlı ve komikler değilmi?

 12. nihalasli der ki:

  >ahaaha fatiha okuyup gidicem:) kiyamam ya 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir