>Komedi Dükkanı Tolga Çevik :D

>Fotoğraf;www.startv.com.tr
Bu bey varya bu bey kırıyor bizi gülemekten.Geçen bölümde olduğu gibi bu bölümdede bizi çok güldürdü.Sahne performansı harika.Tabi gizli yönetmenininde hakkını vermek lazım.
Yaşamdaki onca sıkıntı stresi unutturup bizi güldürebiliyorlarya takdir ediyorum.Tolga Çeviği,gizli yönetmeni ve tüm ekibi kutluyorum.Komedi Dükkanı Çarşamba günleri Star’da.

Bu yazı TELEVİZYON kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

>Komedi Dükkanı Tolga Çevik :D için 11 cevap

 1. neval der ki:

  >espriler biraz daha seviyeli olsa hep aynı yöne gidiyor

 2. karabidikim der ki:

  >Evet kabul ediyorum bunu ve birde daha geç saatte yayınlansa daha iyi olur.

 3. >Sevgili karabidikim, seyretmekten keyif aldığım program gülmeye ve mutlu olmaya ihtiyacımız var dizi seyretmemeye çalışıyorum artık.Sevgiyle kalın….

 4. >Dün tekrarı vardı ancak izleyebildim harikaya:))

 5. celebi74 der ki:

  >ya evet süper adam ya dün akşam genç bakış da konuk du!!!

 6. karabidikim der ki:

  >Evimin İncileri Belgin;Evet kesinlikle öyle bende genelde komedi dizileri izlemeye özen gösteriyorum.Papatyam,çocuklar duymasın gibi ama yine ezel,kurtlarvadisi ve öyle bir geçer zamankiyide izliyorum :)Gökkuşağının Rengi;Harika dimi canım :)celebim kesinlikle izlemedim tüh bilseydim izlerdim.

 7. >Benim de severek takip ettiğim bir program. Tolga'yı Yılmaz Erdoğan'la yaptığı filmlerde de çok başarılı buluyorum. Günlük hayatın sıkıntılarında böyle komedi programlarına ihtiyacımız var.

 8. EBRULİ der ki:

  >Seviyorum ben de.Çok tatlı 🙂

 9. Profösör der ki:

  >Mizahçılar etik ve estetik olmk zorundadırlar. Mizah zor iştir. Sulu mizah olursa bazen yarar yerine tehlikeli olabilijyorlar çocuklarımız için..

 10. >Ben bayılıyorum kendisine:)Dört gözle bekliyordum askerden gelmesini ve şimdide hiç kaçırmadan kahkahalarla izliyorum programı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir