>2010'UN İLK GÜNÜ AVATAR !

>

YILBAŞI GECELERİNİ DIŞARIDA GEÇİRMEK GİBİ BİR ALIŞKANLIĞIMIZ YOKTUR O BAKIMDAN EVDE ÇEKİRDEK ÇITLATTIP GECENİN 4’ÜNDE YATTIK.SABAH SAĞLAM BİR KAHVALTIDAN SONRA 17:30DA CAPACİTYDE AVATARI İZLEDİK.TEK KELİME İLE MUHTEŞEM BİR FİLM BAYILDIM .KUSUR YOK … ELLERİNE KOLLARINA SAĞLIK DİYORUM.YA ANLATAMIYORUM EĞER HALA İZLEMEYEN VARSA VAKİT KAYBETMESİN DERİM.SÜPER SÜPER SÜPER…
YILIN İLK GÜNÜNÜ BÖYLECE GÜZEL BİR GÜN İLE BİTİRMİŞ OLDUM İNŞALLAH BÜTÜN YIL EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLUR.
İYİ GECELER…

Bu yazı SİNEMA VE TİYATRO kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

>2010'UN İLK GÜNÜ AVATAR ! için 10 cevap

 1. Aylin TÜRKŞEN AYSEL der ki:

  >Bizde sizinle aynı kafadanız. Yılbaşı gecesini sakin geçirip yılın ilk gününü özel etkinliklerle geçirmek isteyenlerden yani. Biz de Avatar'ın 17:30 seansına gittik ama Tepe Nautilus'ta. Filme emeği geçenlerin ellerine sağlık. Ormana hayran kaldım.

 2. Suz~i Dilâra der ki:

  >Biz de Historia'da 21:00 seansına gittik 3saat sürüyormuş film gece yarısı anca çıktık ama izlediğim muhteşem filmlerde üst sıralara yerleştiği kesin. İzleyecekseniz mutlaka 3D teknolojisiyle izleyin derim böyle film öyle izlenir!

 3. Bucanni der ki:

  >Bende izlemeyi istiyorum ama inanılmaz yoğunluk var. Biraz sakinleşsin ortalık izlicem inşallah 🙂

 4. karabidikim der ki:

  >Aylin TÜRKŞEN AYSEL;evet evet kesinlikle bastıkları yer bile parlıyor öyle bir yerde yaşamayı nasıl isterdim nasıl…Suz~i Dilâra ;bende 3D ile seyrettim vede orjinaliydi en zevkliside bu oluyor sesler orjinal görüntü muhteşem…Bucannicim evet tıklım tıklımdı.Mutlaka git bu film kaçmaz.Ben hala etkisindeyim diyebilirim.

 5. Bora-MAN der ki:

  >Bu film gerçekten çok güzel ama ,biraz siyasi olacak ama,yapıp yapıp sonra kendilerine laf sokuyor bu Amerikalılar.Ne değeri kaldı ? Yer altı kaynakları için işgal etme yi diyorum tabiki.

 6. karabidikim der ki:

  >haklısın ama bu tüm dünyanın sorunu.Her ülkede farklı konularda da bu tür çelişkiler mevcut.

 7. Suz~i Dilâra der ki:

  >2010'da yaza doğru INCEPTION isminde bir sinema çıkacakmış onu merakla bekliyorum, Avatar kalitesinde olacak deniliyor..

 8. EBRULİ der ki:

  >Beğendin di mi 🙂 Ben de bayıldımmm.Nav-i ler kadar olamıyoruz,maneviyata sahip çıkamıyoruz son dönemlerde.Bir maddiyat hırsı almış gidiyor.En kötü günümüz hep böyle güzel olsun işte,dileklerine katılıyorum canım.sevgiler 🙂

 9. karabidikim der ki:

  >Dilaracım valla çıksın çıksın bunun gibiyse bende bekliyorum o zaman :)Ebrulicim harikaydı dediğin kadar vardı canım .

 10. htttp://belguzarannne.blogspot.com der ki:

  >merhaba hayırlı akşamlar sevgıler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir