>PİS VİRÜSLERRRRR!!!!!

>uf ya ufufufufufufuf…..
Milletin işi gücü yok virüs yapıyorlar.Bir arkadaşımı listemden silmek zorunda kaldım.Çünkü benim sitemdede uyarı veriyormuş sağ olsun Edacım uyardı benide.Bu yazımı okuyan bir Edaya uğrasın ve hemen dediklerini yapsın derim.Ben diğer arkadaşımıda uyardım.Ve edanın dediği gibi sildim ve engelledim.Birde izliyici sayısını gösteren gadgegide sildim.Umarım düzelmiştir. Allahtan Eda var he bizi blog konusunda bilgilendiriyor.

Bu yazı GÜNLÜK kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

>PİS VİRÜSLERRRRR!!!!! için 2 cevap

  1. alisnur der ki:

    >slm canım,virüs konusu benim de çok başımı ağrıttı gecen hafta, (bahsettiğin benmiyim bilmiyorum, epey mail+yorum aldım) o mailler sayesinde öğrendim sitemde sorun olduğunu. Hemen google a yazdım. şimdi sorunyok artık sitemde. Meğer astarve100 sitesinin kodlarını eklediğim gadget'i frame oldugu için virüs olarak algıladığından bu site zararlıdır damgası yedik.. Gerekli yazısmalar ve düzenlemelerden sonra virüssüzüm artık.. Ama epey ugrastım..sevgiler

  2. karabidikim der ki:

    >yok canım sen değilsin.ufudik arkadaşımızda daha öncede yayınlamıştı bloğunda truva atı göndermişler diye ama onu takip etmeye devam ettim diye bana bulaşcağını düşünmemiştim.Edanın dediklerini yaptım düzelmiştir heralde.Eda bloğuma girince yazar bana daha olmamış diye.Edacığıma bir kez daha teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir