>KUZENE KAHVALTIYA…

>

EVDE OLMANIN TADINI ÇIKARIYOR VE BOL BOL GEZİYORUM.DÜN KUZENİME KAHVALTIYA GİTTİK ANNEMLE.BİR GÜZEL KARNIMIZI DOYURUP BİRAZDA LAFLADIKTAN SONRA ALIŞVERİŞE ÇIKTIK;

 

YER ZEYTİNBURNU.İSTİKAMET OLİVİUM. YOL ÜZERİNDE GÖRDÜĞÜMÜZ TÜM MAĞAZALARA GİRİP ÇIKTIK.FİYATLARA GELİRSEK İNDİRİMLER BAŞLAMIŞ AMA İLK İNDİRİMLER.EĞER BİRAZ DAHA UYGUN ALAYIM DERSENİZ SANIRIM YAKLAŞIK 1-1.5 AY SONRA BİR İNDİRİM DAHA OLUR.AMA EN ÇOK GİDEN 38-40-42 BEDENLER KALMAYA BİLİR.
GELDİK OLİVİUMA;SALI PAZARI VAR DENİYOR AMA BU BİLDİĞİNİZ PAZAR DEĞİL SALI GÜNÜ OLİVİUMDAKİ TÜM MAĞAZALAR İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİNİ TEZGAHLARDA KAPILARININ ÖNÜNE ÇIKARIYORLAR VE HER TÜRLÜ KALİTE MEVCUT.BENCE HOŞ BİRŞEY YAPILMIŞ.SALI GÜNÜ İŞİNİZ YOKSA BİR UĞRAYIN BURALARA DERİM.HEM ZEVKLİ HEMDE HESAPLI OLABİLİR SİZİN İÇİN.
KURSUM OLDUĞU İÇİN 16:00 CİVARI EVE DÖNÜŞ YOLUNA BAŞLADIK AMA ANNEM İSTEDİĞİ PANTOLUNU BULAMADI.ANNEM İSTEDİĞİ GİBİ KOT PANTOLON BULAMIYOR PEK FAZLA.EE MALUM GENELDE MODA NEYSE ONU ÇIKARIYOR FİRMALAR.ANNEMDE DÜŞÜK BEL BOL PAÇA SEVMİYOR.ONUN İÇİN ANNEMİN ZEYTİNBURNUNDA BİR PANTOLUNCUSU VAR ONA UĞRADIK.OLİVİUMUN ÇEVRELERİNDE BİR YER.
PANTOLONLARI PAHALI DEĞİL UYGUN VE KALİTELİ.ANNEM VE KUZENİM SIK SIK ALIYORLAR VE MEMNUNLAR.VE İŞİN GÜZEL KISMI HER TÜRLÜ KUMAŞTA HER BEDENE HER MODEL PANTOLON MEVCUT.SADECE BAYANLARA ÖZEL BURASI.GÜLER YÜZLÜ BİR BAYAN YARDIMCI OLUYOR VE 15 DAKİKADADA PAÇASINI YAPTIRIP ALABİLİRSİNİZ.BÜYÜK BEDENLERDE VARMIŞ ÖZELLİKLE SORDUM VE ABİYE PANTOLONLARDA VARMIŞ.EĞER ANNEM GİBİ İSTEDİĞİNİZ PANTOLUNU BULAMAZSANIZ BİR UĞRAYIN DERİM.KARTINI ALMIŞTIM AMA BULAMIYORUM.BULDUĞUMDA TAM ADRESİNİDE VERİRİM.BİR DE YİNE ORALARA YAKIN BİR YERLERDE İHRACAT FAZLASI ÜRÜNLER SATAN BÜYÜK BİR MAĞAZA VAR.ÇOK GÜZEL VE UYGUN FİYATA ÜRÜNLER VAR. YANİ OLİVİUMU GEZDİKTEN SONRA BİRDE ETRAFINI TURLAYIN DERİM .
HOŞÇAKALIN
Bu yazı GEZİ kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir