>çok sinirliyim :S

>Daha alalı bir ay olmadan harici harddisk denilen zımbırtı bozuldu.Sebeb ise yok.Elbebek gül bebek kıpırdatmıyoruz bile ama pc okumuyor.Telefon destekte ise harddiskte sorun varsa harddisk değişecek deniliyor.Ama benim bilgilerim önemli diyorum o zaman özel veri kurtamalar var onlara başvurun diyor.Onlarda vahiş miktarda ücret istiyorlar ki zaten gönderemem sonuçta benim özel bilgilerimde var orda görülmesini okunmasını istemediğim şeyler.
a bide diyorum harddisk niye bozulur 1ay oldu alalı klasik cevap bir çok nedeni olabilir ki servise gönderince bişey bulamayacak ve voltajdandır voltajdan dicekler.Klasik mazeretleri bunlar zaten:Bir sürü fotoğraf arşivimi kaybettim :'( :'( :'( çok ama çok üzgünüm.Ben fotoğraflarımsız ne yapıcam.İnsanın sevdiği birşeyi kaybetmesi çok kötü ki.Bir elektronik alet yüzünden ise daha bir sinir bozucu oluyor.Hele bir servise gitsin bizden para istesinler bak şikayet etmiyormuyum bu tüketici haklarına.
ııııııııııııııııııııııııı ağlamak istiyorum ve az önce telefonda konustuğum ukala kızı dövmek istiyorum.

E peki ben ne yapcam bilgilerim kaybolursa aldığım ürün daha 1.5 aylık diyorum.Öyleyse biz size olumsuz cevap vermek zorunda kalıcaz diyor ya.Yardımcı olamayız.Satarken iyiydi ama.Ben içindekileri istiyorum onların hardiskini falanda istemiyorummmmmmmm.Kaç cd giderse gitsin kurtarınca hepsini cdye aktarıcam.Belli zamandan sonrada cdyi yenilerim.Çünkü cdlerde zamanla bozuluyor 🙁 Teknoloji yaktın beni 🙁

Bu yazı GÜNLÜK kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

>çok sinirliyim :S için 4 cevap

 1. Bahar ve kızısı Yağmur der ki:

  >tüh ya çok yazık olmuş.hep ihmal ettiğim şey benimde yedek almamam. umarım düzelir

 2. karabidikim der ki:

  >teşekkürler bahar ve kızısı yağmur 🙂 aman ihmal etmeyesin çünkü bu arşivler kolay olmuyor 🙁

 3. alisnur der ki:

  >merhaba, gerçekten üzücü bir durum. Forograf ve diğer verilerni mutlaka D sürücüsüne yükleyin. Format atılırken ya da başka bir işlemden C 'dekinden daha kolay geri alınması.Fotograflar geri gelir. bunun için bir sürü program var ama bilen kişinin doğru ve zamanında yapması gerekiyor. tekrar geçmiş olsun. dilerim bilen biri bulunur.hee bu arada nerden bu bilgi dersen, eşim de ben de bilgisayarcı. hangi ildesiniz, belki yardımcı olabiliriz..

 4. karabidikim der ki:

  >alisnur çok çok çok teşekkürler ama az önce bismillah diyip bir daha denedim ve oldu oldu oldu .Çok incesin çok teşekkür ederim.Hemen dye kopyalıyorum dediğin gibi ordanda dvdye yedek alırım artık çok teşekkür ederim 🙂 istanbul Bağcılardayım bu arada 🙂 o kadar heycanlıyım ki resimlerim herşeyim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir