>Kılçıkkkkkkkk

>

Bu kılçığı ilk olarak Hayal arkadaşlarım da görmüştüm.Saolsun şemasını yapılışını herşeyini vermiş.Ben ordaki sayılara uymadım göz kararı yaptım ama yapmak isteyen olursa hayal arkadaşlarımın bloğunda sayısını bulmak mümkün.Bu benim 3.çalışmam çok zevkli bir iş açıkçası sıra şimdi ise oyuncaklarımı artırmak.
Bunu şimdilik kendime oyuncak diye yapıyorum ama ileride ticaretine girmeyide düşünmüyor değilim.Çünkü en başta sağlıklı bır oyuncak.Çocuklar için en önemlisi bu.Bunun yanında dayanıklı,temiz ve ayrıca annelerde çocuklarına alabilir.Bunu ayrıca almak isteyen olursa hayal arkadaşlarımdan temin edebilirsiniz.
Şimdilik amigurumi gözüm olmadığı için düğme diktim ama kılçığım böyle bile sevimli oldu.Çocuğum olursa ona her çeşit örgü oyuncaktan yapıcam allah nasip ederse.Kirlenince at makinaya yıkansın ohh ne güzel 🙂

Bu yazı AMİGURUMİ (ÖRGÜ OYUNCAK) kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

>Kılçıkkkkkkkk için 15 cevap

 1. ebvata der ki:

  >Çok şeker olmuş,eline sağlık:))

 2. karabidikim der ki:

  >TEŞEKKÜRLER EBVATA 😀

 3. ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ der ki:

  >cok tatlı ya

 4. karabidikim der ki:

  >TEŞEKKÜRLER EDACIM

 5. celebi74 der ki:

  >çok sevimli….

 6. karabidikim der ki:

  >saol canım benim

 7. celebi74 der ki:

  >çok tatlııı

 8. Jaensue der ki:

  >çok cici bayildim ben buna:)

 9. karabidikim der ki:

  >TEŞEKKÜR EDERİM JAENSUECİM 🙂

 10. Bucanni der ki:

  >Çok şirin 🙂

 11. karabidikim der ki:

  >teşekkürler bucanni

 12. orgucuoyuncakcınine der ki:

  >NİNEM BEN BUNU NİYE GÖRMEMİŞİM,NE GÜZEL OLMUŞ ELİNE SAĞLIK. SALATAYA BAKMAYA GELDİM DE GÖRDÜM PATATESLERİMİ KOYDUM BAŞLADIM YAPMAYA NEFİS SALATANDAN YARINA HAZIR OLUR İNŞ.

 13. karabidikim der ki:

  >senden iyi not almak kadar güzel bişey yok nineciğim.Sayenizde sevdim ve bende ilerlicem inşallah amigurumide :)afiyet bal şeker olsun ninecim benim.sizi eşimede anlatıyorum o kadar içten geliyorsunuzki anlatamam iyiki blog açmışım ninecim:)bu arada salatadan bir parça alırım 🙂

 14. Hayal Arkadaşlarım der ki:

  >Pek güzel olmuş bu kılçıl. Ellerin dert görmesin. Koyun ve balıkta yapılacaklar listesine eklenebilir. Şemasını verdim. Merakla bekliyorum. Sevgiler.

 15. karabidikim der ki:

  >aaaa hoşgeldin şeref verdin hocam 🙂 begenmenize çok ama cok sevındım 🙂 ilk fırsatta balık ve koyunuda denicem. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir