>İSMEK KURSUM BAŞLADI

>İsmek ingilizce kursum başladı.Hocamız cıvıl cıvıl bir bayan çok şeker.Sınıf arkadaşlarımızlada iyi anlaşıcaz diye düşünüyorum.Benden küçüğüde var benden büyüyüde.Güzel olucak inşallah herşey.
Yeni ortam yeni çevre iyi gelecek.Bu hafta işte son haftam.Pazartesinden itibaren evdeyim.Bol bol haberlerle sizlerle olucam.Bir sürü işle burda olucam.Tabi bir süre sonra çünkü yağmurlar yağışlar başlamadan bir ev temizliğine girişicem.Camlar silinecek tüller yıkanacak.Dolaplar temizlenecek.Yani derinlemesine temizliğe girişicem.Onun içündür ki bişeyler yapamaya bilirim.İşler bittikten sonra kim tutar beni.
İlk başta bebiş doğmadan bebek şekerlerini yetiştirmem gerek onu yapıcam.Sonra neler neler…. Tabi haftanın 3 günü ingilizce kursum var.Birde bu sene kpss hazırlanıcam.ayrıca 3 sınıf derslerım var ayrıca kuranı öğrenicem.Yani evdeyim ama çok çalışmam gerekiyor.Bu arada evde para kazanmanın yollarını bulmam gerek 😀 Ben para kazanmadan uyuyamamki ama bu ara çalışamamda Dikiş makinası istiyordum ama vazcaydım.Çünkü bu kadar derste örgüye bile nasıl vakit ayırcağımı düşünürken dikişe vakit bulamam sanırım.
Bir ara tahtakaleye gidip boncuk çencik almam gerek.Takı yapmaya başlıcam yine.Birde amigurumi malzemeleri alıcam.Sanırım orada bulurum.Tahtakalede ip,boncuk,çeyizlik gibi malzemeleri bulmak daha kolay üstelik fiyatlarıda daha makul oluyorlar.Fırsat bulduğunuzda bir gidip gezin derim.Pazar günleri kapalı oluyordu o yüzden işteyken gidemiyordum. Kısmet bugüneymiş.
Bu ara sık sık yemekte yayınlıcam en sevdiğim hobilerden biri.Tabi bunun yanındada bol bol misafir ağırlamam gerekecek.Evlendiğimden beri çalışıyorum diye doğru düzgün misafir çağıramadım ki.Sanırım Kasımın ortalarına doğru kayınvalidemler gelir.Belki o zaman yazma fırsatı bulamam.Çünkü hazır evdeyken gezicem onlarla ve misafir ağırlamayıda düşünüyorum.
Böyle yapıcaklarımı sıralayıp yapınca dünyanın en mutlu insanı ben oluyorum ki yapamazsan en mutsuz ve uyuz insanı olu veriyorum…
Çok gevezelik ettim ben kaçar şimdilik hoşçakalın akidişler….

Bu yazı GÜNLÜK kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

>İSMEK KURSUM BAŞLADI için 8 cevap

 1. ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ der ki:

  >kolay gelsin canım basarılar

 2. karabidikim der ki:

  >mersi canımcım ihtiyacım olacak 😀

 3. Moda Gezegeni der ki:

  >Kolay gelsin cnm;)

 4. karabidikim der ki:

  >teşekkürler moda gezegenicim

 5. VOLKAN - KALDERA der ki:

  >Ben yedeklerdeyim :/ Kayıtların başladığı gün ne bilirim ben saat 14 gibi aradım kayıtlar dolmak üzre çabuk gelin dediler işten izin alıp gitmem 16'yı buldu. Yalvar yakar yedek 1'e yazıldım ama şimdi de beklemesi…Dün aradım bu hafta sonu gelen gelmeyen belli olur pazartesi biz ararız sizi dediler, bekliyorum. Dua et bana olur mu?Bu arada sana kolaylıklar.

 6. karabidikim der ki:

  >VOLKAN-KALDERACIM GÜZEL BİR HABERİM VAR BİZİM SINIFA 32 KİŞİ YAZILMIS YANLIZCA 23 FALAN GELDI BENCE GELMEYEN OLUR VE SENDE GİDERSİN MERAK ETME.BEN SAAT 9DA YAZILMISTIM.İNGİLİZCE ÖZELLİKLE İLK BİTEN KURSLARDAN.DUALARIM SENİNLE OLUCAK SÖZ.TEŞEKKÜRLER.

 7. Fosi der ki:

  >karabidikimcim,gitmediysen birlikte gidelim birgün:)şöyle gidip altını üstüne getiresim geliyor oraların.

 8. karabidikim der ki:

  >tabiki neden olmasın gideriz:)evet evet haklısın erkenden gidip alt üst etmeli 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir